Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik és anális szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik és anális szexet kedvelők - tapasztaltátok, hogy a záróizom erőssége nem a régi?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy aki sokszor szexel análisan, annak sajnos fennáll az a veszély, hogy nem fog olyan erősen tartani a záróizma, és a következményt meg gondolom tudjátok. Ti ezt észrevettétek magatokon? Vannak hasonló problémáitok? :)

2012. márc. 22. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azok írják be, hogy be fogsz f*sni, akik undorodnak a dologtól, így próbálják a világot leszoktatni. Ez olyan dolog, hogy ha balos vagy, akkor a Népszabadságban van a szentírás, ha jobbos akkor a Demokratában.


Így születnek ezek az urban legendák. Múltkor egy hülyegyerek megkérdezte, hogy mi lesz, ha belefúj a barátnője puncijába, erre mindenki írta, hogy "jó'van hülyegyerek, remélem a következményekkel is tisztában vagy". Amikor már harmadik írta ezt, akkor már - többedmagammal - úgy gondoltam, megkérdezem már, vajon mik a brutális következményei a punciba fújásnak. Válasz nincs, mert nem tudta senki. Aztán valaki leírta, hogy abba meg lehet halni. Na mondom, ez nem igaz, utánaolvastam és kiderült, hogy tényleg, CSAK ez csakis terhes nőknél, k*rva erős fújás esetén és k*rva ritkán fordul elő. De olyannyira ritka, hogy kb 1-2 dokumentált eset van az orvostudományban. Na ez is ilyen: meg kell gondolni mekkorát, mit és hogyan ereszt oda az ember, és nincs gond.

2012. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Én sem vettem észre. Passzív vagyok, és mikor volt pasim akkor sokszor megdugott, de semmi probléma nincs! :)


24/f

2012. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Béla211 ***** válasza:
91%
A párom paszív 24 éve. Most mi 2,5 éve vagyunk együtt és nincsen ilyen probléma pedig hetente többször élünk szexuális életet.Igazából akkor van ezzel probléma ha öklöznek meg minden felé tárgyat erőltetnek magukba az nem csodálkozhat, ha nem tudja vissza tartani.F/26
2012. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezek változást.45f
2018. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!