Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik és anális szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik és anális szexet kedvelők - tapasztaltátok, hogy a záróizom erőssége nem a régi?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy aki sokszor szexel análisan, annak sajnos fennáll az a veszély, hogy nem fog olyan erősen tartani a záróizma, és a következményt meg gondolom tudjátok. Ti ezt észrevettétek magatokon? Vannak hasonló problémáitok? :)

2012. márc. 22. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Én a feleségemmel már 20 éve szexelünk análisan is rendszeresen, és még nem mondta hogy lenne valami panasza. Legutóbb olyat olvastam, hogy így még edződik is a záróizom, mert ugyebár el kell tudni lazítani a behatoláskor és meg kell feszíteni amikor már bent van.

45F

2012. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Örüljetek akkor, mert ebből később komoly egészségügyi gond lehet. Sokaknál sajnos van is!
2012. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Kb. ugyanezek a tapasztalataim mint az elsőnek. Több nő is volt aki évtizedek óta művelte, de elmondásuk szerint nem volt ilyen jellegű problémájuk.
2012. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is azt hallottam, hogy ez problémákat okoz, és nem tudják gyakran visszatartani a folyékony, esetenként híg székletet.... :O Köszi a válaszokat, várom a továbbiakat!
2012. márc. 22. 15:52
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Erőszakos behatolás, vagy nem megfelelő előkészítés esetében előfordulhat izomszakadás, aminek lehetnek ilyen tünetei. De normális esetben nem okoz gondot. Ez csak urban legend, amit az ellenzői szajkóznak.
2012. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj bele, akkor a meleg férfiak mind gatyába csinálnak?
2012. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, nyilván nem, csak kíváncsiskodom. :) Érdekes, hogy itt ti mind azt tapasztaltátok, hogy nem okoz problémát, sok más helyen meg nagy óvatosságra intenek. :O
2012. márc. 22. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Mint az előző válaszokban is mondták, megfelelően elő kell készíteni és akkor nem lesz gond.
2012. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez nevetséges. Beír valaki, hogy 45 éves, 20 éve rendszeresen csinálja a párjával, és soha nem volt semmi problémája, de még erre is az a reakció a trolloktól rögtön, hogy később komoly gondjai lesznek. Mikor később? 70-80 évesen már amúgy is lehet, hogy pelenkázni kell, ha anális szexelt korábban, ha nem.


Én az anális szexes kérdésekhez már nem is írok az igazi felhasználónevemmel. Inkább csináltam egy másikat, tessék, ezt pontozhatjátok le.

2012. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Én még nem vettem észre semmi ilyesmit.

26/F

2012. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!