Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik ilyesfajta beállítottság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyesfajta beállítottság?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Egy csaj osztálytársam, melegekre bukik. elmondása szerint a hetero fiúk nem izgatják. Amúgy eszméletlenjó csaj de szerintem szűz, még pasija sem volt, mert neki melegek kellenek. ami elég lehetetlen abból kifolyólag h nekik meg pont nem csaj kell... nem értem, mert nem csak barátkozni akar hanem hozzájuk vonzódik szexuálisan. a suliban van két nyilván meleg is, ha meglátja az egyiket mindig: jaj ottjön, fú de helyes de lesmárolnám. Na ez most miez? O.o

2012. márc. 21. 20:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a biszexeket nem szereti, mindig mondja h nem esti hogyan tud egy lány biszex fiúval járni ugyanis a mégcsalás esélye kétszer annyi. ő csak a melegekkel van, a telója televan adam lambert képekkel, és nemrég rám is írt h láttam-e az új madonna klipet milyen helyesek azok a fiúk a magassarkúban -.- Ha itt magadra ismernél kiscsaj, bocsi :$
2012. márc. 21. 20:35
 12/18 A kérdező kommentje:

* nemérti hogyan tud egy lány...

* megcsalás

bocsi este van már xD

2012. márc. 21. 20:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
madonna melyik klippjébe vannak magassarkús fiúk?
2012. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Girl Gone Wild. Ma hajnalban debütált :) jó szám amúgy, de a klip kicsit sok, még Gaga Alejandrojától is túl tesz.
2012. márc. 21. 20:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

én azt hiszem, tudom a választ a kérdésedre.


ez a lány egyszerűen fél az elköteleződéstől, nem akar reálisan gondolkozni, nem is akar ő igazán tetszeni a srácoknak (lehet ezt magának nem ismeri be), de azzal, h melegek tetszenek neki, mintegy bebiztosítja magát, h így nem ejtik pofára, nem éri csalódás, mert azt tudja, h ő még csak lehetséges opcióként fel sem merül. úgyhogy ez valami biztonság-érzetet ad neki. nem mondom, h ez tudatos, de szerintem ez a nagy titok.

2012. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
köszi, megnézem a klippet majd :)
2012. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"a biszexeket nem szereti, mindig mondja h nem esti hogyan tud egy lány biszex fiúval járni ugyanis a mégcsalás esélye kétszer annyi. ő csak a melegekkel van..."


igen, létezik ilyesmi. úgy hívják, hogy fag hag. tkp. ennél a lánynál annyi az egész, hogy ezt a melegtémát is csak felszínesen szereti. nem mellesleg, abszolút nem toleráns emberről van szó*; csak valami belső, nem kiteregetett okból (lehet, még maga előtt is takarja) nem akar élesben ismerkedni. így aztán jól érzi magát a plátóiban és rábök a melegekre, mert azok úgysem hoznak fel semmi szerinte túlextrémismerkedős dolgot. kééényelmes, ugyanakkor parás csaj.

*üssetek le, de én is ismertem egy ilyen csajt. így a melegek, úgy a melegek, jaj de szeretem azt a látványt a képeken, filmekben, hogy két hapsi egymáson bla-bla-bla.. aztán amikor valahogy előjött, hogy X meleg, később meg az, hogy én is, akkor riadtan, sokkos állapotban pislogott rám, hogy fúúújmááár.

bocs, de sok ilyesmi csajnak csak az a lényeg, hogy egy pasi szexi, két pasi szexibb, három pasi még szexibb egyszerre.

2012. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem létezik
2021. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!