Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Suliban, felsőoktatásban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban, felsőoktatásban, melóhelyen kaptál már ajánlatot arra, hogy szexért cserébe könnyebb dolgod lesz?

Figyelt kérdés
Pl. Vizsgáknál? Jobb jegyért, jobb pozícióért?
ma 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
volt, többször is.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tenyleg? Megis hogy tortenik egy ilyen? Foleg homo. Eleg hihetetlen.
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Konkrétan tudok két évfolyamtársamról, akiket megszúrt az egyik tanár. Továbbá a csaj lakótársamhoz folyamatosan járt fel egy tanársegéd és kúrogatta rendesen, heti többször csak azért, hogy a csajnak meglegyenek a laborjai. Szerintem ez nagyon gyakori jelenség bármelyik egyetemen.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo de ez homo kategoria. Heteronal erthetobb.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ja bocsesz, csak a szex kategóriát pörgettem, ez esetben jogos a lepontozás, ha már nem volt jobb dolgotok.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, néha benézni az ember ;) nekem volt jobb dolgom, így felpontoztalak ;)
ma 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!