Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen és hogyan jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan jöttetek rá hogy a férfiakat (is) szeretitek?

Figyelt kérdés
tegnap 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen már teljesen biztos voltam benne.
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb10 évesen
tegnap 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Privát kérdésre a válasz:


Amikor a középiskolai felvételi vizsgán voltam, akkor éppen jött be a folyosón keresztül a tornaterem öltözője felé a félmeztelen fiúcsoport. Akkor a látványtól teljesen megszédültem és kb. akkor megértettem, hogy az ilyesmire értik azt, hogy "szexuális vonzódás". Persze már alapiskolában is éreztem vonzalmat némelyik fiú osztálytársam iránt, de akkor még nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly a helyzet.


Ez több mint 35 éve történt, amikor a homoszexualitás témája olyan tabunak számított, hogy csak a legdurvább viccekben említették, mint valami szélsőségesen beteges dolgot.

tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11 évesen, neten futottam bele meleg NSFW taetalmakba és ott tudatosult bennem
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A #3 (17:03) válasz miért lett lepontozva?
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 éves lehettem mikor észrevettem.
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
58%
16 éves voltam amikor bepróbálkozott egy hapsi utána elkezdett izgatni a dolog de 22 évesen szopott le férfi először. Azóta 2 alkalommal történt még ugyan az! Már elfogadtam hogy biszex vagyok ha minden igaz a hétvégén én leszek a passzív már . Eleinte nehéz volt elfogadni de mostmár élvezem hogy a férfiakat is szeretem.
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ennyire érdekel ez, vagy kell a közvéleménykutatásodhoz akkor ajánlom figyelmedbe az alábbiakat is. Rengetegen megosztották már a tapasztalataikat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=j%C3%B6ttet..

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom, a fiúk tetszenek. De ez csak akkor tűnt fel igazán, mikor 5. osztályban új fiú jött az oszályba, és úgy belezúgtam, hogy majd' belepusztultam. xD
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem úgy volt,hogy egyszer csak rájöttem.Gyerekként nyári szünetben mindig a szomszéd sráccal lógtunk,amíg a szülők dolgoztak és szóba került a szex a nők,stb így szép lassan kialakult.Megnéztük egymásnak,megfogtuk,összehasonlítotuk és így tovább. Am bi lettem.
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!