Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az ami miatt legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt legjobban szeretitek a férfiakat?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Remélem nem baj, hogy biszex pasiként válaszolok...

Nekem leginkább intellektuális szempontból jönnek be a férfiak. Egy nőnek teljesen más a gondolkodásmódja vagy hozzáállása a dolgokhoz, mint egy férfinak.

Aztán ott van maga a kinézet. Számomra egy szőrösebb, maszkulinabb férfitest ugyanolyan csábító tud lenni, mint egy csinos, szexi nő teste. Sőt...

Meg számomra pozitív tud lenni az is, ha egy férfi érzekeny. Ha mer sírni előttem, vagy ki meri mondani, ha szomorú vagy fél valamitől. Az nekem nagyon imponáló tud lenni.

2023. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miez a többesszám? 🤔


1 volt akit igazán szerettem, és az is marad. Nem a pofája miatt, hanem mert hasonlóan gondolkodott, hasonló véleménye volt mindenről. Mellette lenni olyan volt, hogy nem gondoltam, nem agyaltam semmin, csak a jelenen. megvolt az az eufórikus érzés, valami empata féle, aki rádnéz és tudja mit akarsz. Utálom ezért a mai napig😁

2023. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha nagyon nagy vonalakban kéne leírnom, akkor egyrészt azért, mert ösztönösen jobban értem őket, illetve azért, mert (nem általánosításként) jobban tudják osztani a brutálisan materialista felfogásomat. Az én világomban minden matematika. Ha valami determinisztikus, mert ilyen is van sok, akkor azt leírja a "klasszikus" matematika, ami sztochasztikus, azt meg leírja a valószínűségelmélet és a statisztika (ezeket azért nevezem új matematikának, mert például a statisztika alapfogalmaihoz (torzítatlanság-fogalmak, konzisztenciák, Glivenko-Cantelli-tétel stb.) szükséges nagy számok erős törvényét a legáltalánosabb alakjában csak 1981-ben sikerült bebizonyítani, amikor Etemadi kicsit lefaragott a feltételekből). Szóval bizonyos szempontból elég ridegen szemlélem az életet, a tények sajnos/nem sajnos nagyon makacs dolgok. Akkor is azok, ha nekem nem tetszenek. És ezt az utolsó mondatot, ami gyakorlatilag az életszemléletem alapja, úgy tapasztaltam, hogy a fiúk könnyebben el tudják fogadni. Ebből persze az is adódik, hogy elég neurotikus ember vagyok, amit sokan összekevernek azzal, hogy pesszimista és búvalb@szott vagyok. Pedig erről szó sincs, sőt kifejezetten optimista ember vagyok, és olyanokat tudok röhögni, hogy a tüdőm beleszakad. :D


A másik dolog, hogy könnyebben tudok egy férfit kizökkenteni a mélyrepülésből, és vice versa, egy férfi engem is könnyebben kizökkent. Aztán persze ott van a testiség is, amit nővel képtelen vagyok bármilyen szinten elképzelni egy ölelésen túl.


22/p

2023. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfi testért rajongok.
2023. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Biszexként egy vonzó, fiatalos, szőrtelen fiú (a tipikus twinkek, úgy 16-tól 30-ig) számomra vonzó tud lenni, bár közel sem annyira, mint egy vonzó nő.


Bár szerelembe nem tudnék esni vele és nem tudnék olyan gyengéd érzéseket táplálni iránta, mint egy nő iránt, de egyébként szexuálisan nyitott vagyok felé, ugyanúgy élvezem egy ilyen férfival a csókot, az ölelést és a kényeztetést, mint egy nővel.


Egy borotvált ágaskodó farok szintén beindít, hasonlóan ahogy egy borotvált fenék.


Ez volt a fizikai része. Mentalitásban nyilván azért jók a srácok, mert szinte mindig kanosak, és állandóan nyitottak a szexre :) Ha az alapvető fizikai vonzalom megvan, akkor nem kell a felesleges köröket játszani, sokkal hamarabb sor kerülhet a szeretkezésre.

2023. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
KUKI
2023. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A farkuk,szájuk,popójuk.Nem hiszem,hogy bővebb magyarázat kellene.
2023. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!