Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyanús találkozóba belementete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús találkozóba belementetek volna?

Figyelt kérdés
Grindr-en megismerkedtem egy 18 éves kisfiús roma sráccal. Másnap éjfélkor küldött üzenetet, hogy találkozzak vele egy vidéki vasútállomás környékén. Mivel ez gyanús volt nekem, inkább nem mentem, de csak tetszik a srác, és az is megfordult a fejemben, hogy lehet csak így bujkálva tud ismerkedni, pl. a családja miatt. Azóta megint rámírt, és nem tudom kérjek-e találkozót tőle nappal valami forgalmas helyen.

okt. 14. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Gyöngyösön van egy ilyen srác, egész sötét színű farka van, nagyon szép !
okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Este egy néptelen vagy full kihalt helyen,egy cigány. Még meg is késel mert miért ne?

Rasszista magyar vagy,halál rád!


Csakis nappal nyilvánis helyen. Ha csak 1 cumi akar az megoldható így is.

okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
A rasszista barmoknak, akik cigányoznak csak annyit kívánok, mint amit eddig is megkaptak az életben: Legyenek olyan környezetben, mely sosem fogadja el őket amiatt, amiről nem tehetnek. (:
okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
A tapasztalat nem rasszizmus :(
okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem volna bele még akkor se, ha már fáj, annyira áll egész este.


Az a jobbik eset, hogy ha bujkál a család elől és ezért kell eldugott helyen. De mi van akkor, ha nem?

Egy forgalmas helyen is lehet találkozni nappal, estefelé, aztán minden oké lehet menni kalandozgatni.

okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanez elmondható lenne a melegekről is 14-es :(
okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 platinumhand ***** válasza:
80%

Én belementem, de szerencsére volt valaki, aki lebeszéljen róla. Romeon ismerkedtem a sráccal, ott olyan mintha kamu képekkel lett volna, de snapen már úgy láttam, hogy valós képeket küld.

Igazából több intő jel volt: rossz előérzés, kamugyanús képek, semmit nem volt hajlandó magáról elmondani, kérdések kikerülése, figyelmen kívül hagyása, és hogy nem bírtam rábeszélni arra, hogy nappal fussunk össze. Elméletileg ennyire félt, hogy mi van akkor, ha valaki sráccal látja együtt akárhol. Illetve, hogy közös farokverést akart este a réten, erdőben, úgy hogy debreceniek vagyunk.

Mai napig nem tudom mit akart valójában, és hogy mi lett volna, mert bár belementem a találkozóba, még azelőtt pár órával egy ismerősöm lebeszélt róla. Mai napig kellemetlen belegondolni, hogy ennyi ellenérv mellett odamentem volna.


Csak nappal és nen elhagyatott helyen találkozz bárkivel is elsőnek, kérdező!

okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
#13-as, nem tehetnek a cigányok arról, hogy előítéletesek velük szemben az emberek? Na ne nevettess.
okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A megérzéseimre hallgatok mindig. Mond neki kifizeted az útját stb jöjjön ő.
tegnapelőtt 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!