Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyanús találkozóba belementete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús találkozóba belementetek volna?

Figyelt kérdés
Grindr-en megismerkedtem egy 18 éves kisfiús roma sráccal. Másnap éjfélkor küldött üzenetet, hogy találkozzak vele egy vidéki vasútállomás környékén. Mivel ez gyanús volt nekem, inkább nem mentem, de csak tetszik a srác, és az is megfordult a fejemben, hogy lehet csak így bujkálva tud ismerkedni, pl. a családja miatt. Azóta megint rámírt, és nem tudom kérjek-e találkozót tőle nappal valami forgalmas helyen.

okt. 14. 15:00
1 2
 1/19 speedomania ***** válasza:
95%

Nem azért, mert roma, hanem azért mert idegen, és én sem találkoznék szívesen senkivel éjfélkor egy vasútállomáson.

Idegenekkel elsőre nappal sem találkoznék teljesen elhagyatott helyen.

okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%
Nem célszerű, semmiképp.
okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Nappalra kérhetsz tőle találkozót.

Ha a családdal meg a falu szájával jön, találkozhattak egy messzebbi városban is egy ebédre pl.


Ha így is rizsázik, akkor tudod,hogy csak átverés volt.


Ha meg belemegy majd meglátod a többit, milyen a srác,hogy alakul, bár én személy szerint romával csak jó nagy kufircokat akarnék párszor, aztán kalap-kabát.

okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nappal, nem elhagyatott helyen.
okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Ja nappalra kérj talit forgalmas helyre. Az hogy 2 srác sétál beszélget nem legós,hogy buz melegek és épp randiznak.


Bár én romával nem kezdenék alapból sem.

okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Egy alapos bvziverést úsztál meg - az tuti!
okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Egy alapos bvziverést úsztál meg - az tuti!"


Arra én is gondoltam, esetleg kirabolnak. Persze az sem kizárt, hogy én vagyok paranoid, csak kanos volt, és le akart szopni egy félreeső helyen. Majd beszélek vele.


"Bár én romával nem kezdenék alapból sem."


Az pont hogy pozitívum nálam, ráadásul nem nagyon lehet válogatni, mivel így se sok latin srácot találni.

okt. 15. 00:28
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező - neked a fiú szépsége teljesen elvette az eszed!


Egy normális első találkánál a biztonság a legfontosabb, tehát tutira nappal és egy forgalmas helyen akarna találkozni - már csak a te biztonsági érzetedre való tekintettel is. Ha minden klappol, akkor akár azonnal is elmehetnétek egy félreeső helyre - nemde?


Nem, mert itt más volt a cél - tehát ne akard, hogy egy rakás gátlástalan szar alak porig alázzon!

okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Aki a házához hiv, azzal nem is találkoztok?

Ott tenyleg nem lenne biztonságban, egy állomáson azért szoktak emberek lenni.

okt. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Cigóval ne találkozz,tuti ki akar rabolni a testvíreivel.Helyedben nem mennék el a talira.
okt. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!