Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy biszex haverom leszopna....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex haverom leszopna. Hagyjam neki?

Figyelt kérdés

Még sosem merült fel bennem ilyen gondolat, hogy meleg kalandom legyen, de nem zárkózok el az ötlettől. Nem mehet a barátság kárára?

(Én 34 vagyok, ő 31).


tegnap 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátodban jelentős érzelmi kötődést (a szerelem csírái) láthatóak, akkor bizony meggondolandó. Ha csak megkívánt, de ne tekint a párjának, akkor nem mehet.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most írtad le. Nem zárkózol el, gyanítom te is olyan vagy mint ő
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ha komoly a kérdés, és neked is tetszik az ötlet, és kiváncsi vagy, akkor hajrá.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd megtörténni. Jó lesz.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy sül el a dolog, netán nem olyan lesz mint amit elképzeltek simán benne van hogy eltávolodtok egymástól. Érdemes mérlegelni, hogy mennyire fontos a barátság.
ma 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Engem egy, magát heterónak mondó barátom kért meg bő 20 éves barátság után, hogy szopjam le. Megtettem! Sokkal jobb lett a barátságunk. De ez, hogy jobb lesz utána a barátság nem biztos. Akár meg is szakadhat, és soha többet nem álltok szóba egymással.

Ami biztos, te sem lehetsz teljesen hetero, ha érdekel, hogy leszopjon a biszex barátod.

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy munkatarsam mondta hogy dugjam meg így elfantáziálgattam róla, de igazából nem tenném
ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két egykori barátomat leszoptam, egyiknek abszolút jó volt. Másik külön kategória, soha nem volt tisztában a saját nemi életével, majd eltűnt. Előbbi soha többé nem volt pasival és felesége lett. Teljesen egyéb alternatív okokból nem a barátom már és én döntöttem így.
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik fél többet akar nyomul, de a másik nem szeretné akkor mehet a barátság kárára.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!