Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszopni egy totál idegent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszopni egy totál idegent?

Figyelt kérdés
Sok sztorit olvastam ahol emberek random helyszíneken kalandokba botlottak más fiukkkal (uszoda, park, vonat stb.), de mégis hogy lehetne megmondani külsőre hogy valaki benne lenne-e hogy leszopd? Én is láttam már sok olyan emberrel akivel szívesen haza mentem volna vagy ott helyben letorkolom, de ha mégse nyitott rá vagy teljesen balul sül el az olyan kínos lenne hogy többé ki se mernék menni, ezért soha nem is közelednék.

aug. 3. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak bevállalosabbak mint a nők, gondolom ha két férfiről van szó akkor meg nincs akadálya ha múgy mindkettő meleg.
aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Évek óta szopatok a saját privát glory hole-omban. Semmi kockázat.
aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyere át nyugodtan
aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1-es: Persze ha mind kettő meleg akkor elég könnyű a happy end, de ha ódzkodik kínos lesz, vagy ha full homofób akkor csúnyán is elsülhet
aug. 3. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el valamelyik szaunába?
aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan alapnak veszik, hogy mindenki budapesti és el tud menni meleg helyekre. Pedig vidéken semmi ilyen lehetőség nincs. Én is csak az uszoda zuhanyzóját tudom elképzelni kiinduló pontnak amit az öltözőben lehet esetleg befejezni másoktól félrevonultan.
aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5: Nincs alkalmam felmenni Budapestre vagy egyáltalán számottevő időt tölteni ott.
aug. 3. 23:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Személyes történet, ami segíthet: Egy bevásárló központ nyilvános WC-jébe mentem, ami üres volt. Beálltam egy piszoárhoz, majd rövidesen beállt közvetlen mellém egy pasi. Volt még kb. 5 üres piszoár, de pont mellém állt be. Érdekes, ugye? Na és fél szemmel úgy láttam, mintha húzogatta volna a péniszét. De megijedtem, nagyon zavarba jöttem szóval eljöttem onnan. Az eset után kezdtem el rajta gondolkodni, hogy valószínűleg így akart üzenni nonverbalisan, hogy ő vevő lenne valami kalandra.

Szóval így lehet nyilvánosan ismerkedni. Tekintet, pillantások, furcsa mozdulatok, markolászás, vagy megjegyzés a péniszére (például én ezt úgy tudom elképzelni, hogy wow neked jó nagy van.)

Én egyszer egy biztosítási ügynöknek bókoltam, mert kondizik/sportol és látszott, hogy jó teste van, izmos. Kettesben voltunk a házban, és már épp el akart menni. Akkor kezdtem el felhozni ezt a témát és jegyeztem meg, hogy milyen jó teste van, stb. Megkérdeztem és megengedte hogy megfogdossam az izmait!!! A karját, a hasát, mellkasát. A nadrágját nem húzta el, rövid nadrágban volt eleve, oda nem merészkedtem és tovább már nem mertem menni. Így is izgis volt. De ugye aki büszke és kicsit nárcisztikus, az csak örül a pozitív visszajelzésnek szerintem.

aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
#7, ha nem Budapest, akkor mi? Ha leírnád hol laksz, könnyebben kapnál elfogadható ajánlatot is.
aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, engem is érdekelne a válasz. Egyszer egy erdőben láttam, hogy egy férfi egy fa tövében veri a farkát, nem mertem megkérdezni, hogy segítsek-e, pedig ő valszeg látott engem.
aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!