Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszopni egy totál idegent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszopni egy totál idegent?

Figyelt kérdés
Sok sztorit olvastam ahol emberek random helyszíneken kalandokba botlottak más fiukkkal (uszoda, park, vonat stb.), de mégis hogy lehetne megmondani külsőre hogy valaki benne lenne-e hogy leszopd? Én is láttam már sok olyan emberrel akivel szívesen haza mentem volna vagy ott helyben letorkolom, de ha mégse nyitott rá vagy teljesen balul sül el az olyan kínos lenne hogy többé ki se mernék menni, ezért soha nem is közelednék.

aug. 3. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoptam mar full idegent nem is egyszer:)
aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De hogy lesz valami? Honnan tudod hogy vevő rá? Hol?
aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: Igen, ez lenne a fő kérdés amire azóta sincs igazából jó válasz
aug. 5. 17:02
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt vedd számításban, hogy ezek a "sztorik" 99,99%-ban kitalációk.

Minimális az esély, hogy egy neked tetsző sráccal összejön valami, hacsak nem speciálisan erre kitalált platformon nem ismerkedsz, az utcán, boltban, munkahelyen, suliban senkire sincs ráírva, hogy meleg/biszex, szóval az ilyen random sztorikat érdemes fenntartással kezelni, itt is sokan csak a vágyukat, fantáziájukat írják le.

aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy egy Romeon/Grindr-en valakivel összehozott kaland nem elég idegen neked? 🙄
aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szoktam néha 20f
aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki mer,az nyer.Próbálkozni kell és kész.

Egyszer élünk!

aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!