Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejött nektek melegek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejött nektek melegek a Heartstopper új évada?

Figyelt kérdés

Engem spec. nagyon felhúzott...

SPOILER


Charlie anorexiája körüli szenvedés is valami szánalmas volt. A szülei előtt melegségét vállaló, pasival rendelkező srác nem mer beszélni a gondjairól a szüleivel.. Teljesen gáz, élettelen storyline..


8 hónapja együtt vannak és még nem volt sex.. Hát ez is, Nick egy izomisten álompasi, 15 évesen attól elmentem volna, ha hozzám ér.. Biztos megőrültem volna, ha nem lehet bennem és tuti nem csak smaciztam volna vele..


Kb. az LGBTQIA+ minden betűjére találtak ki szereplőt, rém idegesítő volt, mikor a csaj mondja, hogy jajj "most kipróbálom a semleges névmásokat", hát cringe level 10000 volt nekem..


Idegesítő, felesleges előzékenység, udvariaskodás, "bocsáss meg, de fontos vagy", "te bocsáss meg, az én hibám", "jajj nem az enyém.." "szeretlek stb.." boah


Pozitívum a transzi rádiósinterjúja volt, legalább volt ennyi a készítőkben, hogy bevállalták, hogy nem csak egy szemlélettel "kell" látni ezt a transzos dolgot.


ma 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nekem nem jött be egyik évad se, teljesen életszerűtlen az egész. Arra az ősember fejű főszereplőre meg ránézni is szörnyű
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!