Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jogos egy meleg párkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos egy meleg párkapcsolatban, hogy engem zavar, ha páromnak állandóan pénzügyi gondjai vannak?

Figyelt kérdés

Szülei is hasonlóan működhetnek szerintem, mert elvileg ők is hónapról hónapra élnek, sok mindent hitelből intéznek. Nekem valahogy full más a családi hátterem, máshogy állok a pénzhez. S bár amennyire tehetem, segítek neki, de valahogy mégis ott van bennem ez a rossz érzés, s azt érzem nem tudom ezt vele megbeszélni, mert akkor mindig az a válasz, hogy jó, de ettől nem lesz pénz.


Nem tudom, mindig azt várnám el, hogy a masik is úgy működjön mint én, de sajnos ez nincs így.



tegnap 21:16
 1/6 Csicuki ***** válasza:
100%

Szerintem az mindegy, hogy milyen a nemi identitása egy párnak ilyen helyzetben 😅


Ez más kérdéseket vet fel inkább legalább is szerintem.


Egy kapcsolat 2 ember együttműködéséről szól. Ha téged ezek zavarnak ott hosszú távon nagyobb bajok is lesznek ennél 😅

Plusz nem mindenki születik olyan családba mint te.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem csak bzi probléma. Tartsd el ha akarod, én nem tenném.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miért nincs pénze. Ha nem dolgozik vagy elszorja az nem szerencsés, de ha becsületesen dolgozik egy szarul fizető szakmában ( pl tanár vagy ápolo) akkor nehezen lehet stabil anyagi helyzete
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért vannak pénzügyi gondjai és azok mekkorák.

Ha önhibáján kívül került nehéz helyzetbe, akkor nemhogy rossz érzés nincs bennem, egyenesen kötelességemnek érzem, hogy segítsem az erőmhöz mérten.


Más a helyzet akkor, ha a pénzügyi gond a saját hibájából származik. Itt alapvetően azt gondolom, mindenki hibázhat, ha nem a pénzügyekben hibázik, majd hibázik máshol. Emberből van ő is. Két dolog nem mindegy itt nekem: ha hibázik, akkor elköveti-e legközelebb ugyanazt a hibát, illetve hogy mekkora kár származik a hibából. Ha teszem azt a lakhatásunk kerül veszélybe a hiba miatt, akkor nyilván nem leszek sem boldog, sem kifejezetten kedves. A második ilyen kaliberű hiba után pedig én szakítanék, felelőtlen ember nekem nem kell.


Eddig még nem volt ilyen gond, teszem hozzá, az szerintem már az első beszélgetések során lejön rólam, hogy nem tűröm el kapcsolatban a felelőtlenséget. Hibázni joga van mindenkinek, viszont utána mindenkinek kötelessége összetakarítani. Ebben pedig partner tudok lenni, nem a hiba zavar, hanem az, ha nem vállalja érte a felelősséget az illető.


24/p

tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4) nem igazán mondanám, hogy elszórja, vagy hogy hirtelen kiadna több tízezer forintot. Szimplán nem keres olyan jól, nincs végzettsége, s ebből tart fent egy albérletet (nem élünk együtt egylőre), kutyát, stb. Sajna rengeteg cucca, bútora van, nem nagyon tudna vele kisebb helyre menni.
tegnap 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!