Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves Férfiak! Nagyon gáz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Nagyon gáz az ha melegítőben mentem randizni? Lehet hogy ezért nem keres? 25F

Figyelt kérdés

A tegnapi napon randiztam egy férfival. A randi egy kávézóban zajlott.

Sajnos a ruhatáram 80%a melegítőből áll,ezekben érzem jól magam Van egy pár elegáns darab is de azokat álltalában ünnepségre veszem fel.

Ígyhát melegítőbe mentem a randira is. Előszőr elég furcsàn végigmért de èn úgy ítéltem meg hogy egész kellemesen elbeszélgettünk és a abban maradtunk hogy majd másnap (azaz ma) írunk egymásnak.

Viszont sajnos Ő egészen mostanáig sem keresett én pedig sajnos nem vagyok egy kezdeményezős fajta.

Lehet hogy mégis a melegítő lenne az oka? Sajnos másra egyáltalán nem tudok gondolni. Vagy írjak rá hogy mi történt esetleg mégsem érezte jól magát stb?

Tanácstalan vagyok,válaszokat megköszönöm



tegnap 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég szomorú az illetőtől,hogy egy ruhadarab alapján ítél meg. Sosem tettem volna ilyet, ahogy a ghostingot sem.

Szomorú ez :/

tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"írunk", vagyis te is írhatsz

de azt írod, te nem vagy kezdeményező típus.

Azt kell mérlegelned, hogy volt e ebben a randiban annyira különleges valami, hogy "megerőszakold" a személyiségedet, és kezdeményezz, vagy nem. (ezt a magadra kényszerített stílust hosszú távon elég nehéz fenntartani)

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jani Belucci ***** válasza:
54%
Ahelyett hogy ide írogatsz, mondjuk rá is írhatnál. Lehet ő is épp azt várja mikor keresed már. Ha meg nem válaszol, akkor legalább lesz egy válaszod.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem tetszene..
tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Én is így jártam, csak nem melegítőben voltam. Nekem sem írt.

Írtam neki, de el sem olvasta.

tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Sportoláson kívül a melegítő mindenhez gáz. A boltba parizerért lemenni melegítőben is gáz, nemhogy randira. Talán nem egy proliról álmodott a srác.


A "hamarosan telefonálok/írok" és a "majd keressük egymást" dumák azt jelentik, hogy soha többé nem hallasz felőle. Ha akkora benyomást tettetek volna egymásra, megbeszéltétek volna a következő randit ott helyben.

tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem lenne gáz.
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nem is megnyerő. Nem hiszem, hogy ez az oka, ha van is ami nem tetszett neki. Azt mondjuk nehezen képzelem el, hogy vannak olyan emberek, akiknek nincs egy normális farmerja.
ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se tartanám gáznak, legalábbis nem ezen múlna, hogy akarnék-e tovább ismerkedni, vagy sem.
ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!