Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik fürdőbe járnak “melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fürdőbe járnak “melegek”? Akik, azért ismerkednek is.

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok. Hanem értelmes, normális férfiakra, akik nem szaunákban vadásznak.

ma 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lukács.


Rudasban sok a homofób állat. Széchenyiben alig hallasz magyar szót, turistákkal van tele.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatot nemcsak fürdőkben találsz, mert lehet, akivel összejöhetnél az pont nem fürdőző :) Hanem máshová jár.

Egyébként egy haver azt mondta,hogy a Lukácsba inkább már párban levő melegek járnak.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem pont fürdőkbe találnál komolyabb kapcsolatra férfit.Nem mondom ,hogy lehetetlen ,de szerintem a fürdőkben az egykalandos kapcsolatra hamarabb talál az ember valakit.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen korosztály jár inkább fürdőbe? Én az idősekhez vonzódom. Sajnos, társkeresők nem jöttek be. Szaunák nem az én világom. Az tényleg fertő számomra. Más ötletem meg nincs, ahol idős férfival tudjak ismerkedni.
ma 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!