Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minnl vékonyabb, annál jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnl vékonyabb, annál jobb az ágyban az aktív?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban izmos aktívak helyett vékonyakra mentem rá. Tegnap volt egy nagyon extrém vékony is. Viccesen is mutatott az izmos testem mellett. Aztán életem eddigi legjobb dugása volt. Pedig nem helyes és nem gondoltam volna hogy jó lesz. És valaki mondta hogy mindig az aktívakból a vékonyabbak a jók. Ti hogy látjátok?
tegnap 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. Kifogtál egy ügyes srácot, ennyi.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg azt feltételezed, hogy van a kettő között összefüggés? Gondold át még egyszer:)

Nagyjából hasonló feltételezés, mint amikor azt mondják, hogy aki magasabb, annak nagyobb is a szerszáma 🤡 Továbbá nem mindenkinek ugyanaz jön be az ágyban

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet igazság benne. Nekem pont innen a gyakoriról volt aki elvette a szűzességem. Egy már-már anorex kategória. És nagyon élveztem vele. Az elsőt is és a későbbieket is. Voltam másokkal is és utána újra ezzel a partnerrel. Mindig ugyanazt a csúcs élményt nyújtotta, amit 18 eddigi partneremből senki nem tudott felülmúlni. Igaz hasonlóan vékony azóta se volt.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 steven95 ***** válasza:
A combos srácok jönnek be. :) s az érzelmileg érettek a jobbak ágyban szerintem.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!