Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magas, vékonyabb, aktív,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékonyabb, aktív, meleg férfiak, ti milyen partnert kerestek?

Figyelt kérdés

Egész tini és fiatal felnőtt koromban vonzónak tartottam az ilyen típusú fiúkat, férfiakat.


Volt egy osztálytársam, aki a padtársam is volt nagyon sokáig általános iskolában, magas, vékony fiú volt, és titkon “szerelmes” voltam belé, majd ahogy kamaszodtunk még szebb lett, és szerintem picit befolyásolta a felnőttkori vonzalmam.


Ráeszméltem, hogy még mindig vonzónak tartom az ilyen típusú férfiakat.


Kicsit az ellenkezője vagyok, én átlagos, szőrösebb, férfias típus, átlagos magasságú (180 cm), és nem vékony, nem husi…



2023. nov. 29. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Magas aktív vékonyabb aktív oknak nem egyen izlésük van.

Mint senkinek se.

Általánosságban legyen fiatalabb szőrtelenebb és kisebb mint az aktív de ez nem előírás.


És akivel Alklmilag fekszel le

Olyan típust nem biztos hogy választanál párodnak,arra teljesen más hoz lázba.

2023. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagyon magas, kb 180 cm, vékony vagyok és aktív. Nekem mindig a férfiasabb, kicsit idősebb férfiak tetszettek, max 40-ig. Akik igényesek magukra, nem hanyagolják el magukat, stb.

Gondolom ahány ember annyi féle ízlés.

20f

2023. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony 180cm vagyok. Nekem a hasonló is bejön de az izmos is.
2023. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 3ashoz.Én is kb
febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!