Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik tiniként idősebbel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tiniként idősebbel vesztettétek el haragszotok arra akivel voltatok?

Figyelt kérdés
Egy fiatalabb srác keresett ma meg akivel régen dugtam. Velem volt neki az első. Elég érdekesen látja a dolgokat. Pedig jó volt azt mondja de hogy miért kerestem én ő korabelit annyi idősen. Holott ő írt rám... Szóval meglepett. Érdekel mások hogy vannak ezzel.
ma 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Én aktívként csak idősebbeket dugtam eleinte. Azóta sem bánom, miért kellene?


Egyszer-kétszer szoptam, az is idősebbel volt. Jó volt persze, de nem az én világom.

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sandrisbp ***** válasza:
Voltam pár nálam pár (5-10) évvel idősebbekkel, miért haradudnék? Igazán időssel nem voltam szinte soha - talán egyszer, 30 körül egy szakállas külföldi 60-assal. Szimpatikus volt, igazán nem volt nekem az esetem, de rossze se volt. Tetszett, hogy tetetszem neki és ahogy élvezte....
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!