Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, más is volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, más is volt hogy szorongott egy párkapcsolatban, szakítas lett a vége?

Figyelt kérdés

Vagy sikerült valahogy megoldanotok? Lényeg a lényeg, a páromról a másfél éves kapcsolatunk alatt kiderültek olyan részletek, amelyeket nehezen tudok elfogadni. Pl a páromnak nagyobb adósságai vannak, amiből 1-2-t én rendeztem, de most kiderült olyasmi is, amit elvileg ő is elfelejtett, de egy nagyobb, több milliós összeg. Rengeteget veszekszünk így is a pénzügyeken, mert neki általában hónap közepére elfogy az összes pénze, s nem tudunk semmit sem tervezni, míg nekem van egy nagyobb megtakarításom, de az nem járja, hogy ilyenkor csak én fizetek.


Emellett szorongok, mert bár tudom hogy lehet jobb lenne nélküle, annyi mindent megéltünk együtt, hogy rosszul vagyok az egyedüllét gondolatától. Így is már elmúltam 30, s emlékszem milyen nehéz volt míg több év ismerkedés után lett valakim. Átlagos kinézetű vagyok, ugyanakkor néha lassús a felfogásom, meg nehezen szakadtam le a szüleimről is. Ezt a parom is nehezteli, hogy nagyon gyerek vagyok még sok mindenben.


Szerintetek mit tegyek?



ma 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már több kérdést is írtál erről, a napokban is. De mindig odaírtad,hogy szerelmes vagy bele és nem tudnád elengedni.

Ha problémák vannak, ráadásul nem is kicsik, de szerelmes vagy, akkor más út nincs,mint kitartani mellette bármi is jöjjön.

Mert ugye másik opció itt csak a szakítás lehet, ami viszont nem jöhet szóba.


Sajnos ezt tudomásul kell venned .

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanitsd meg beosztani a havi pénzêt. Párkapcsolatban tanulnak egymástól a felek. Mindig van megoldás,csak keresni kell.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Körülbelül a 20. kérdést írja ki a kérdező ez elmúlt hónapokban. Mindig bedob egy új problémát is a mixbe, vagy épp máshogy megfogalmazva írja ki a kérdést (ld. a tegnapi kérdése, ahol nem írta, hogy meleg kapcsolatról van szó, de a többi kérdése alapján egyértelműen beazonosítható), és hiába mondják neki a válaszolók, hogy ez így nem fog működni, mindig megkérdezi újra. Őszintén nem értem, ezen a ponton miért jó ez neki, de nagyon unalmasak már a kérdések, amiket sajnos az egyik kulcsszó követése miatt szinte mindig látok.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!