Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kell mindig játszania...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig játszania az elérhetetlent?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy sráccal, találkoztunk párszor és pl amikor le akartam szopni, leállított, hogy azt ki kell érdemelnem (ez az 5. találkozásnál volt). Illetve néhányszor tudattam vele, hogy nem tetszik, hogy csak azért hordja fent az orrát, mert gazdag szülei vannak, a srácnak mostanra van saját vállalkozása is, amit gondolom csak a szüleinek köszönhetően ért el, de ennek ellenére is érezteti velem, hogy felsőbbrendűnek képzeli magát. Az insta képeiből kiindulva az élete is konkrétan abból áll, hogy edzőterembe jár és utazgat (már ilyen helyekre, hogy Los Angeles, Dubai, New York stb). Engem meg kb lenéz, hogy szerényebb körülmények között élek. Múltkor konkrétan kirakott instára egy képet, ahol egy csajon röhögött, hogy hogy néz ki. Egyszer egyik lány barátjával elmentünk közösen valahova és random embereken röhögtek, hogy hogy néznek ki, kritizálták a kinézetüket és amikor látta a srác, hogy kellemetlenül érzem magam, annyival elintézte a dolgot, hogy most mi van, csak hülyülnek.

Volt már olyan is, hogy megint találkoztunk volna, de 20 perccel előtte lemondta, mert inkább a már fent is említett lány barátjával mentek szaunázni. Ma pedig születésnapja van és amikor kérdeztem, hogy van-e kedve találkozni, közösen is megünnepelhetnénk, nem muszáj ma, mondjuk holnap. Erre az volt a válasz, hogy külföldön ünnepli a barátaival és csak hétfőn jönnek haza, de ha gondolom utánuk mehetek, mire mondtam, hogy sajnos nem tudok, majd lenézően közölte, hogy akkor nincs miről beszélnünk. Azóta ignorálja az üzeneteimet és rögtön kinyomja, ha hívom.


(Én 25/F vagyok, ő 29/F)


ma 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer egyik lány barátjával elmentünk közösen valahova és random embereken röhögtek, hogy hogy néznek ki, kritizálták a kinézetüket


•Kb a nők 90% ezt csinálja egymás között

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már rég megszakítottam volna ezzel a primitív tapló paraszttal minden kapcsolatot. Te mire vársz még? Szereted ha megaláznak?
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert egy prosztó a gyerek.


"amikor le akartam szopni, leállított, hogy azt ki kell érdemelnem"


Kb. itt köszöntem volna el tőle. Ráadásul, ha 29 évesen még ilyen értelmi szinten van amit leírtál, akkor már nem fog megváltozni.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenkor érdemes elgondolkodni, hogy miért van annyi magányos meleg, akik tudnának szeretni,figyelmesnek lenni és emberi módon viselkedni.

Mert Mr.Szupercsődör után lohol a többség, még akkor is, ha ezerrel szalad bele a f.szerdőbe...

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Az ilyen megérdemli a magányt. Csak sajnos mindig lesz valami barom, aki utána koslat. Ne legyél az a barom.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennnyi red flag és még mindig ő kell neked? Ne haragudj, de te hülye vagy, hogy mindezt tűrőd. Én már a ki kell érdemelni a szopást résznél elküldtem volna a fenébe.


Most gonosz leszek: nincs valami titka, ami kínos lenne, ha kiderülne? Az ilyenek csak a brutális gáncsolásból, megalázásból értenek és meg is érdemlik.

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te egy egyszerűbb srác vagy, aki szerényebben él, mint ez a nagyképű majom, ráadásul tökre azt hiszi, hogy ő egy nagy valaki, akkor minek keresed a társaságát? Nem volt számodra megalázó ez a sok kellemetlen helyzet, akár a barátnőjével, akár csak amit ő csinált veled? Keress valakit, aki hozzád hasonló, akivel jól kijöttök, és ezt a f.szkalapot meg felejtsd el!
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak, nagy esellyel rajtad is együtt nevetnek mikor nem vagy ott (vagy nem hallod). Engedd el, ennél bárki többet érne, őt meg a karma úgy is el intézi.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!