Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyiket választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Férfiként meg kell dugnod egy undorító, sörhasú, szőrös férfi seggét, vagy férfiként téged dugna meg egy fullos, szépségkirálynők szintjén lévő transznő?

szept. 18. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát inkább a transz. A másiktól életfogytig tartó traumát kapnék.
szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Senki ne sértődjön meg hogy ezt kívülállóként mondom, de szerintem a melegek a szőrös férfi seggeket is szeretik, hisz azért melegek, nem? Az átlag férfi akár heteró akár meleg, nem borotválja a seggét.... És rengeteg sörhasú férfi van szép nőkkel is. Szóval nem igazán értem a kérdést, hogy ez most valami homofób izé akar lenni mert te undorodsz a férfiaktól?
szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
dugnam az ordogot is, de a transzoktol hanyok
szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt lehet választani, hogy a sörhasu szőrös férfi dugjon meg inkább.
szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jónak kell lennie a transzinak, hogy hagyjam magam megdugni.
szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok. Nyilván a traszcsajszi huzzon a faszára.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!