Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hazudnak és adják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak és adják ki magukat másnak egyesek?!

Figyelt kérdés

Az előbb rám írt Grindr-en egy valaki, és küldött pár képet egy iszonyat jóképű és izmos testű srácról. Alapból álmaim pasija, de az ilyen fiúk velem tuti nem kezdenének ki, nem vagyok hülye (legalábbis eddig erre nem volt példa). Én egy átlagos kis vézna gyerek vagyok, kisfiús, nem olyan mint az srác. Szóval na tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egy súlycsoportban. Ezt meg is mondtam az illetőnek, persze tagadta, küldött még pár képet. Eleve a profilja szinte üres volt, nem is rakott ki magáról képet. Az ilyen kaliberű srácok pedig úgy veszem észre nem szégyenlősek és megmutatják magukat, nyilván hogy sok megkeresést kapjanak, nem törik magukat annyira az ismerkedés miatt.

Ja és a profil neve az volt, hogy "23 cm🍆💦" már ebből gondoltam, hogy kamu, hogy a képek a jóképű srácról és ez a név nem fér össze. Erre küldött egy intim képet, amin persze arc nem látszódott, csak a kukija (ami oké bevallom tényleg nagy volt), de az igen, hogy az intim képen és az előtte küldött képeken más a srác teste, ugye az izmok, a testszőrzet, a bőrszín. Nagyon kiakadtam, meg is mondtam neki, persze végig tagadta majd letiltott... Mire jó ez? Miért kell becsapni a másikat... Ja igen, és először több képet akart tőlem kérni, mielőtt még kiakadtam volna. Amúgy 5 normális arcképet raktam ki magamról (csak ennyit enged a Grindr), de gondolom nem a két szép szememet akarta volna többet nézni... Azt hitte, ha egy jó pasi kéri majd küldök neki intim képet, mert huuu wow...



szept. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert legyeztetni akarta az egóját. Kisebbségi stressz, internalizált homofóbia, túlkompenzálás.


Sokan annyira megcsömörlöttek, hogy már fel se tûnik, hogy 5 tök más srác képeit mondja magáénak.

Ha meg találkozol vele, akkor meg ha már ott vagytok miért ne elven reméli lesz valami.

szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért akart intim képet hogy zsarolhasson vele, pl nem küldesz neki pénzt akkor elküldi a családtagodnak stb. amikor látta hogy nem fog müködni akkor meg jól lelécelt, szerintem ez a munkanélküli átverős kókler lesz.
tegnapelőtt 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Valosagba olyan ronda lehet hogy bottal se erne hozza senki
tegnapelőtt 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre veri és ő maga sajna öreg vagy ronda azaz nem kap akkor ha ő ír neked.
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezen fennakadtam:

"az ilyen fiúk velem tuti nem kezdenének ki [...] egy átlagos kis vézna gyerek vagyok, kisfiús"

Nem látok ellentmondást, lehetsz te is az ideáljuk. Nem mindenki ugyanolyat keres, mint ő, sőt.

tegnapelőtt 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Öregre, rondára is van igény. Nem egyszer utasítottak el,azért ,mert nem vagyok ilyen, korom ellenére.

Na?

Ízlések és pofonok ugye...

tegnapelőtt 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Oroget, rondat csak egy nala oregebb, rondabb akar
tegnapelőtt 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Persze aki Grinderen fent van

Vállava magát már mindenki járt így szerintem és mindegy hogy vidéki vagy a városban lakik.

Képgyüjtögetők, vagy simán a levelezésre keményedik neki a nudli nem kell vele foglalkozni. Annyit se ér hogy idegesítsd magad ezen.


Hogy zsarolna a képekkel?

Valaki válaszolta, ja hát Titkosarankák....de te nem vagy az leírásod alapján.

tegnapelőtt 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt egy pár éve. Szép kreolbőrű iszonyat széparcú izmos fiú rámírt Grindren, ismerkedés céljából, ami 2 üzenetváltás után ugye szexuális jellegű lett. Ő küldött intimet, én nem akartam, írtam, hogy majd élőben megmutatok mindent. Belement a találkozóba, és valóban ő volt a képeken, sőt élőben sokkal jobban nézett ki. Én éreztem magam rosszul. Fogalmam sincs, hogy egy 10/10 pasinak hogy jutott eszébe pont nekem írnia, aki jóindulattal is csak 10/2 vagyok, ráadásul kedves és elég introvertált is volt. Nyilván nem mentem bele az alkalmiba, mert tutira valami nem stimmelt nála, ha a hozzám hasonlóam ronda pasikkal kezd
tegnap 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ott nem stimmel valami, ha saját magát valaki rondának tartja és szinte bemagyarázza magának.

Lehet a másik, a 10/10 - es ezt nem így látta, sőt.

tegnap 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!