Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire mondják, hogy finom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondják, hogy finom spermájú?

Figyelt kérdés
Mitől finom? Milyen íz? Sose mertem rávenni magam hogy megkóstoljam.
szept. 16. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Nem mérgező...Amúgy kinek mi a finom.
szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmire nem monda ezt még így senki. xdd


A spermának szerintem általában semleges íze van, néhánnyal találkoztam ami keserű, ez pl. dohányosokra jellemző az internet szerint (egyszer rákerestem). Az állaga viszont takonyszerű, azt nem kedvelem.

szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, ez igy van. Párom dohányzik, és neki tényleg keserübb, az enyémnek nincs íze. Az alkoholtól meg kicsit besárgul, legalábbis, ha másnaposan, vagy egy olyan este után élvezek, amikor sokat ittam, akkor megfigyeltem, hogy kicsit sárgás.
szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a spermán kiütközik az íze ha a tulaj bármiből sokat fogyaszt

Legyen az kV. Cigi, alkohol, gyümölcs,fűszeres kaják.

+ad egy rossz vagy jó ízt ha nagyon bejön az illető vagy épp csak kellett valaki.

szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mire mondják, hogy finom spermájú?" - jobb esetben emberre, legalábbis remélem, hogy olyasfélékre gondolsz.


Bodri kutyám mindig megette a magáét, nem panaszkodott az ízére, én meg csak ámultam. De az Erős Pistát (mármint a kencét) láthatóan jobban csipázta. :-D

szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!