Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor együtt aludtál haverral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor együtt aludtál haverral/osztálytárssal, keltél fel korábban, hogy lásd a reggeli merevedését?

Figyelt kérdés

szept. 13. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen 18f
szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Aha, és sikerült is, igaz csak a boxerén át.
szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor 😀
szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Koliban ez elég gyakori

Idő után már fel se tűnik

szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen :D egy ido utan gatyat sem vettunk fel (kolesz), foleg, ha volt piás bulika, bar a latvany nekem valoszinu jobban tetszett, mint a tobbieknek. 4-es szoba, de mivel reggel felall, mint a cövek mindenkinek, nem kellett magyarazkodni. :D szep latvany volt, jol esett igy is - ugy is kiverni.
szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen volt ilyen. De fordítva is, pl azért itatott le, hogy hátha meztelenkedek előtte.
szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen
szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%

Naná :D Te is?


31/F

szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért keltem fel korábban, hogy lássam, mert azt nem tudom beállítani az agyamban, hogy hamarabb ébredjek, mint más, aki velem egy szobában alszik. Persze sokszor előfordult, hogy valamiért mégis korábban ébredtem, és sok fiú reggeli merevedését láttam otthon, táborban vagy kiránduláson. Néhányuknál egészen látványos volt a dudorodó alsónadrág, de az még inkább, ha meztelenül aludt és úgy láthattam a keményen duzzadó szerszámát.
szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!