Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktivak izgat titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktivak izgat titeket ha a passzivon erényöv van?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy hogy egy faroknak van szerepe? Szivesen kiprobálnám énis hogy valaki erényövet tegyen rám és úgy szopasson az análtol kicsit tartok nem volt benne részem….

Ti szeretitek ha a másik fél nem tud merevedni? Online volt már részem ilyenben hogy péniszketrecben plug-ot kellett használnom közben verbális alázás és eszméletlenül izgato volt megsem voltam kepes az erekciora ez meg izgatobb volt… eloben is ennyire jo erzes lehet?



szept. 9. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

2 éve kb így vagyok a partneremmel.

Meg lehet szokni, eleinte furcsa volt de mára már nem

szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen :)
szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem nagyon izgat ha a partneren erényöv van, és én szabhatom meg, hogy mikor veheti le
szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs, nem próbáltam még egyetlen partneremmel sem. Annyit hallottam róla, hogy azért jó, mert a passzív így könnyebben éri el az anális orgazmust. Egyrészt már kezdésnél jobban fel van izgulva, hiszen nem tudja kiverni előtte; másrészt dugás közben nincs az, hogy akaratlanul is lenyúl, és rásegít magának kézzel, amikor már közel van. Azt tudom, hogy a passzívoknak a legjobb érzés, amikor a prosztatájukkal élvezhetnek el. Simán, erényöv nélkül ilyet azért már sikerült elérnem néhányszor, és a reakciók eléggé meggyőzőek voltak. Emellett aktívként ami még legalább olyan jó benne, hogy látod, hogy a másik tényleg a te farkadtól megy el. Szóval ha a passzív vevő rá, szerintem érdemes kipróbálni.
szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tart vissza?

Én is próbáltam már, de jelenleg a páromon (passzív) van, és nagyon bejött.

Egyrészt az, hogy nem nyúl a farkához szex közben, az ad valami, nehezen megfogható pluszt. Talán az az érzés, hogy olyankor teljesen átadja magát nekem..

A másik része meg, hogy mivel így én döntöm el, mikor élvezhet el, minden kérésemet, parancsomat teljesíti. De már parancsolni se kell, mert nagyon előzékeny és odaadó lesz egy pár nap bezártság után. Kb minden házimunkát megcsinál, és majdnem minden nap -ahányszor csak akarom - kielégít. Ez azért elég könnyen megszokható :)

szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mintha az én pasimat hallanám

szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engem izgat, próbáltuk is, de a partneremnek sajnos nem jött be. nem tudja megszokni, nem tud tőle aludni.
szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert aktívként szeretem látni jól esik-e az együttlét a partneremnek, jó látni, hogy merev, kőkemény, élvezi az együttlétet, ezen kívül annyiszor élvez, ahányszor csak tud, örülök, hogy boldog velem. Ezen kívül meg segítünk egymásnak, vagy együtt csináljuk a dolgokat, így több időnk van egymásra.
szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!