Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Bese Gergő atya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Bese Gergő atya bejön nektek?

Figyelt kérdés
[link]

szept. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha sportos, kigyúrt lenne akkor igen
szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már vártam, mikor kerül ki a kérdés... :D

Testileg nincs vele bajom.

szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Töketlen hülyegyereknek néz ki, akinek az anyja nyírja a haját. Kifejezetten f*szlohasztó az egész kiállása, kisugárzása. Alapvetően rá se néznék az utcán, de tudván hogy egy NER-es homofób álszent b*zi, még meg is köpködném.
szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Hát,figyelj,mint férfi nem rossz,én megdugnám,DE mint ember mégis undorító. Meleg vagyok én is, de felvállom,a saját kóreimben mozgok, elfogadom,elfogadom,hogy vannak dolgok amik nem férnek meg egymással.


De hogy valaki melegként papnak álljon,cölibátust és az egyház által meghatározott erkölcsiséget fogadjon,titokban meg kettős életet éljen vagy épp felszentelt papként kezd kettős életet élni - ez undorító.

szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sugárban okádok minden homofób b.zitól, így tőle is. És ebben kisebb részben van benne a kinézete. Onnantól kezdve, hogy kiderült róla mekkora egy álszent gecc, nem hogy férfiként, de még emberként sem tudok rá tekinteni.
szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be se jön.
szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus mosoly albuma, cukormókus, nyálas alak,olyan akiből eleve a legnagyobb perverzségek nézhetők ki. És a szepegő hangon elmondott vallomása, a kihasználásról, a megtévelyedésről..na ezt nem kellett volna.

Jó lenne, ha sok emberben annyit gerinc lenne legalább, hogy ha kiderülnek róla a dolgok, akkor azt mondja : Igen,megtettem és vállalom a következményeket.

Ráadásul szidta és megbélyegezte a melegeket. Tehát egy kályha szidja a rezsót - nagyjából ez a lényeg, mert mind a kettő ugyanolyan...

De ezt most azokra is értem, akik például itt a GYK -n is panaszkodnak,tanácsot kérnek, mert kihasználják őket....Ha valami nem okés,ott kell hagyni.

szept. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Én ezen a bocsánatkérésen marhára felhúztam magam! Egyrészt baromira nem őszinte, totálisan álszent az egész bocsánatkérés, csak gusztustalan gerinctelen módon menteni próbálja az irháját, másrészt meg még van pofája áldozatként beállítani magát, hogy ő "csak egy kicsit" megbotlott, kihasználták, megtévesztették, tulajdonképpen nem is az ő hibája, ő csak véletlenül belekeveredett ebbe az egészbe? Van bőr a pofáján??? Számomra az ilyen ember az élete végéig tartó megszégyenítést érdemelne. Naponta lehoznék az ilyenekről egy újságcikket vagy egy tv riportot, hogy hogy gyalázta a melegeket, és mellé tenném a szexvideóit, hogy minden ember lássa, milyenek a szellemi, lelki vezetőik, akiket vakon követnek és akiknek minden szavát ámulattal telve isszák.
szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nulla minden téren.
szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!