Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, az első anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, az első anális behatolás odnál felordítottál?

Figyelt kérdés
szept. 4. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10# a korom lényegtelen, nem arról szólt a kérdés.
szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát... Az első nem épp a saját beleegyezésemmel történt, nem épp a megfelelő korban...


Az első olyan, amit én is akartam, az később volt. Elég sokáig randiztunk előtte, és egyszer fent voltam nála, akkor esett meg. Szó sem volt felordításról, minden pillanatát élveztem, pedig az előzmények miatt az elején féltem. Nagyon édes volt, végig kérdezte, hogy jó-e, lassítson-e, nem fáj-e. :) Elég érzékeny típus vagyok, szex után picit be is párásodott a szemem, hogy mennyire figyelmes volt.

szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az legelsőnél mondta a partner, hogy jó szűk vagyok, de szerencsére jól csinálta így nem fájt.

De volt egy partner akivel először voltam. Na ő úgy gondolta, hogy nemnkell tágítás és berakta vagyis próbálta. Na az fájt.

szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Picit fájt,de nem ordítottam csak nyögdécseltem. 17 voltam.
szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az első partnerem direkt arra játszott rá, hogy amikor benyomja hallja ahogy fáj ahogy elvesztem ott a szűzességem . Nem volt jó egyáltalán

23/f

tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!