Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, az első anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, az első anális behatolás odnál felordítottál?

Figyelt kérdés
szept. 4. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
A passzív nem behatol, a passzívnak hatolnak be.
szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értsd jól
szept. 4. 15:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyokat nyögtem, nagyon jó volt 😊
szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Első behatolásnál szűz seggembemikor behatolt.

Hason feküdtem mondta nagyon jó lesz és lazítsak.

Én el is lazítottam ő meg csupaszon szárazon minden előjáték nélkül csak bebaszta.

Én kiugrottam alóla, ordítottam iszonyat fájt a seggem órákig.

Így lettem fúl aktív.

szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ordítás van, akkor az előkészületek nem voltak megfelelőek.
szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4es, nagyon sajnálom. De jó hogy sose volt ilyen partnerem és magam is ha aktív vagyok akkor inkább több vazelin, mintsem valakinek fájjon.
szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ordítás. Szóltam az aktívnak hogy kicsit várjunk. Kicsit vártunk majd szépen lassan tolta tovább. Nagyon jó volt
szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Az elsőnél egyáltalán nem, a másodiknál megtettem volna, de a Szecskában volt, nem mertem, pedig úgy éreztem, szétszakít, karóba húz
szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelmes partnerem volt, tágított, síkosított, volt ott minden, de az istenért se tudta berakni, mert egyszerűen túl szűk voltam. Végül megpróbáltuk gumi nélkül, úgy bement, bár nagyon lassan, mert neki is fájt annyira szűk voltam és nem is nagyon tudtam lazítani. Ezt az engedd el magad sose értettem, bennem van egy faşz, hogy lazítsak wtf? Szóval végül betolta tövig 2 liter síkosítóval később. Szóval esetemben nem felnyögtem, hanem vagy fél órát nyöszörögtem, akkor nyögtem fel, amikor 2 alkalommal később prosztataorgazmust okozott ugyanez a fiú. Addig nem is tudtam hogy kéz nélkül is el lehet menni.
szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó korod,
szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!