Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes lehet anális orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet anális orgazmus eléréséhez péniszlakatot venni?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem izgat a a péniszlakat, viszont nagyon el szeretném érni análisan az orgazmust. Nagyon sokszor verem ki és nehéz is az önmegtartóztatás, például szexnél, hogy ne verjem ki. Azt olvastam hogy anális orgazmushoz jó, ha napokig nem verem ki, viszont az csak úgy nem hiszem, hogy menne nekem. Ezért gondoltam hogy vennék egy péniszlakatot. Valahol izgató is lenne hogy sok idő után elmenni, meg nagyon meg akarom tapasztalni a passzív oldal gyönyörét.

Mit gondoltok, hülye ötlet? Esetleg tippek?


szept. 1. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy a kulcsa ne legyen könnyen elérhető helyen, mert le fogod venni és ugyanúgy kivered.
szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Okkal találták ki az efféle eszközöket. Ha valóban n bírod ki máshogy akkor szerintem érdemes kipróbálni, csak tényleg nehezen elérhető helyre tenni a kulcsot.


Valamint az természetesen igaz, hogy ha egy ideig nem volt kielégülésben részed akkor nagyobb eséllyel sikerül a kevésbé erős ingertől is.

szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rajtam is emiatt van péniszlakat.

Igaz nem önszántamból, de ezt a célt szolgálja. Análisan is el tudok élvezni

szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!