Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet elérni a prosztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni a prosztata orgazmust?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a masszást ujjal, análtágítóval (igaz az nem erre a célra való) a vizelési ingerig tudtam eljutni, tovább sajnos nem. Eddig elektromos árammal sikerült csak, de azzal egyébként sem nehéz elélvezni.

aug. 30. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Próbáltam kissebb vibrátorral, ujjazással, más is dugott már, hosszabb dildóval, sajnos még nem jött össze, pedig nagyon izgat.

20f

aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Volt egy nős barátom ő hetente dugott párszor és szerette volna ha a dugástól elvezek, persze én is. Kipróbáltunk sok pózt. dugott finoman erőtelesebben. Nem tudtam elélvezni. Ő igen de hát végül is ezért dugott. 60/f
aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Prosztatamasszirózóval.

Sok türelem, némi gyakorlás, sikosító, és nyugodt környezet kell hozzá.

Nem szabad feladni.

A technika le van írva, lényeg hogy nem kézzel csinálod hanem a záróizmokkal mozgatod a masszirozót ki-be. Ez plusz ingerlést ad amitől csak még jobban mozgatod, és egyszer csak azon kapod magad hogy eksztázisban vagy.

Én az elején kb 1 óráig próbálkoztam de nem jött össze.

3. alkalommal sikerült először, úgy 45 perc izgatás után. Rendesen ki voltam már fáradva, alig bírtam tartani a lábamat, viszont az orgazmus olyan fantasztikus volt, hogy a végén csak elterültem, és kb 20-30 percig csak feküdni bírtam.

Ezután azt hittem milyen egyszerű lesz de nem, sokáig megint nem sikerült.

Meg kell találni az ideális izgalmi állapotot is. Az a lényeg, h előtte ne verd ki pár napig, de azért túl sokáig (mondjuk egy hétig) se szabad várni, mert akkor biztos hogy sima orgazmusod lesz tőle, ami után már nem lesz prosztataorgazmusod. Ha meg előtte pár órával kiverted, nem lesz kedved 60-70 percen át izgatni magad a prosztatamsszírozóval. Ez ugye izommunka, plusz meg kell találni a pózt amiben el lehet fáradni, stb.

Nekem az volt a taktikám, hogy ha nem sikerült a prosztataorgazmus, akkor nem vertem ki "levezetésképp", hanem hagytam magam orgazmus nélkül, és másnap próbálkoztam újra. Ez rendkívül frusztráló és jó nagy önuralmat igényel, de ha rendszeresen csinálod a prosztatamsszászt, mondjuk minden nap, akkor meg lehet szokni ezt is.


Mostmár azt mondom úgy 3-ból 2 próbálkozás sikerül ami elég jó arány. Az egyetlen gond, hogy míg régen végtelen időm volt mostmár kevesebb van, meg van barátnőm is akivel meg sokat szexelünk, szóval mostmár sokkal kevesebb prosztataorgazmusom van, ami amúgy hiányzik.

aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha nagyon sokáig dugnak intenzíven. Órákig "eltarthat" a prosztata orgazmus, de a végén ha rendes orgazmus társul, csak hab a tortán.
aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Nekem régebben volt spontán szaráskor ahaha
aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én két pózban tudok legkönnyebben elmenni. Ha térdelek és a felső testem függőleges, vagy ha állok és az egyik lábam felrakom mondjuk a csap szélére.

Teljesen más, sokkal intenzívebb érzés néha annyira összerándulok, hogy be is pisilek. (És ezt többször egymás után el tudom érmi, főleg amikor már bemelegedtem.) Viszont ilyen se a farkam nem áll, se ejakulációm nincsen, legfeljebb egy kis váladék jön ahogy a prosztatát nyomkodom.

aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Barátom az ágyon kutyába, én mögötte állok úgy dugom majdnem mindíg van neki utána remeg mint a kocsonya és tiszta libabőrös ebből gondolom hogy nem Kamuzik.

Hozzá tartozik szerintem hogy a mai napig nagyon bejövök neki,

első pillanattól kezdve megbízík bennem és baszva van nem cirógatva.

Szerintem ez mind kell hozzá. Dildótól nincs prosztata orgazmusa.

aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez nem csak fizikai inger kérdése, nincs konkrét póz vagy technika, ami fixen elvezet hozzá. Ehhez felfokozott pszichológiai izgatottság is szükséges, ami ugye durván szubjektív.
aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Dildóval már sikerült többször is.

van egy videó ami alapján csinálom az mindig működik.

aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7#s Én is Így vagyok megdugva és nem egyszer megbaszva.. nem cirógatva mégsem sikerült elélveznem a dugástól. Közben kiszokták nekem verni az más. Én egyszer már attól szeretnék élvezni, hogy egy fasz dolgozik bennem. 2# vagyok.
aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!