Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A heteró, férfias stílusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteró, férfias stílusú vagy a tipikus meleg, vékony, nőies kinézetű, akiről "kilóméterekre látszik, mi újság" típusú melegeket kedveled jobban?

Figyelt kérdés
aug. 24. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A férfias aktív férfi aki bejön :)
aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 frot ***** válasza:
Csakis heterós, férfias. A nőies "srácok" meg sem mozgatnak.
aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokkal inkább a férfias kinézetű srácokat kedvelem. Kár hogy nem annyira jellemző passzívak között 21/f
aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért az is elég sokrétű ,hogy ki mit ért férfias típusnak.
aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: A mai világban tényleg mindent magyarázni kell? Nálad a férfias jelző okoz gondot, az elején meg valaki a tipikus meleg kifejezést sem értette, meg állította, hogy olyan nincs. Jézusom. :D
aug. 26. 08:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a minimális felháborodást. Nincs konszenzus arról sem, hogy mit értünk “tipikus meleg” alatt, ami miután minden ember más és más, érthető. Egyesek már azokat is idesorolják akik kicsit femininek, míg mások inkább az erősen affektálósakat értik a kifejezés alatt.
aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: "A kilóméterekről látni" azért elég egyértelmű szerintem. Tudod, akinek a mozgásában van nem 1-2 kanyar, affektál és hajtűdobáló. Ezek a tipikus jegyek.
aug. 26. 10:11
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos fiúk jönnek be. Nőies semmiképp ne legyen.
aug. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!