Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik síkosító a jobb anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik síkosító a jobb anális játékokhoz, kis tágításhoz? (víz/szilikon)

Figyelt kérdés

Melyiktől lazább a fenék, tart tovább? A vízbázisúval tapasztaltam, hogy elég gyorsan fogy a síkosító, nem valami csúszós tartósabban, nem érem el a várt eredményt. Szilikonosat még nem használtam, ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra.

(Tisztában vagyok vele, hogy a szilikonos után körülményesebb a takarítás, nem erre irányul a kérdés)

Illetve nem tudom hogy mennyire lehet kompatibilis szexjátékokkal?

Szívesen elolvasok mindenféle tapasztalatot, márka ajánlást, ötletet.

Előre köszönöm a válaszokat!


aug. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a durex vízbázisú úgy vált be a legjobban, hogy a plugra vagy a dildóra húztam egy óvszert. Jobban csúszott be és talán tovább is tartotta a síkosságot.
aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja csak kicsit játszok magammal, akkor elég a vízbázisú. Ha hosszabb ideig foglalkozok magammal, akkor én öklözőzsírt használok.
aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki direkt análhoz készült vízbázisú síkosítót ( [link] A szilikon bázisú síkosító azért bajos, mert nem jó a szilikonból készült szexjátékokhoz. Az óvszerek nagyrésze is szilikonos síkosítóval vannak ellátva, így rövidítheti a játék élettartamát. De jó megoldás lehet a hibrid síkosító, ami még használható a szilikonból készült játékokkal is, mégis tovább tart a síkos hatás ( [link]
aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyénfüggő is. Van aki szinte szívja a sikosítót…
aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kokusz zsir/olaj


Hipoalergen sokaig tart nem maszatol barmibol kimoshato

aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Víz bázisú,anális szexhez
aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szilikonosat ne használj játékokhoz, mert feloldja őket, tönkremennek. J-lube-ot érdemes venni. Ez egy vízbázisú sikosító. Általában por állagban árulják, magad kevered be otthon meleg vízzel, és nagyon jól síkosít. Ha nagy kiszerelésben veszed, akkor hosszú távon még olcsóbb is. Körülményes takarítani, de nagyon síkos. Öklözéshez is szokták használni.
aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!