Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Betegség ennyire a bőrszínhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegség ennyire a bőrszínhez vonzódni?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy kreol bőrű illetőt az egyből felizgat, akkor is, ha átlagos kinézetű. Elmentem egy cigány fiú prostihoz, gondoltam utána lecsillapodik ez, de csak olaj volt a tűzre. Grindr-en is inkább romákat, latinokat, vagy feketéket keresek.

aug. 20. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Exemnenek is a barna bőrüek tetszettek és a feketék.

Nagyon jól megvoltunk, de nem bírta füstölt kolbi nélkül.

Fétis, ez tetszik nektek nincs vele semmi gond.

aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mi az első emlék ami eszedbe jut a témval kapcsolatban? mióta tetszenek ennyire a kreolok?
aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12: Már tizenéves koromban bejöttek a színesbőrű színészek, pedig akkor még abban sem voltam biztos, hogy a férfiak vonzanak.
aug. 30. 00:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Pl melyik színész? V melyik filmben milyen szerepet játszott?
aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Roma vagyok aktív. Ismerős a szitu sok srác izgul a sötétebb farokra közbe meg szidja a cigányokat.
aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14 Most így hirtelen: Rudy Youngblood (Apocalypto)

Rodrigo Santoro (300)

Shawn Wayans (Scary Movie)

De a top 1 nálam az Prince fiatal korában.


#15 Sajnálom, remélem találsz majd normálisat.

aug. 30. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!