Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktál olyan sorozatot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál olyan sorozatot, filmet is megnézni, aminek a témája annyira nem érdekel, de a szereplő férfi tetszik, így mégis megnézed?

Figyelt kérdés
aug. 11. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát persze. Egy csomószor. Ha a tv csatornák közt szörfölök, akkor is nagyon sokszor van olyan, hogy amelyiken éppen jó pasi van, ott megállok és figyelem a témát. A csávó miatt, nem maga a film miatt. Nem nézem mindig végig a filmet a pasi miatt, de megállok és jól megnézem. Utána sokszor még neten is rákeresek a wiki-n, hogy mit lehet tudni róla.
aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Elite sorozat volt ilyen. Igazabol a 3-4.evadtol mar botranyosan rossz volt, de nagyon elkezdtek nyomni a meleg szexet. Es igazabol a mostani evadot is csak emiatt neztem meg
aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Moziban láttam a Pompeii-t amiben Kit Harrington játszotta a főszerepet. 2014 körül volt. Aztán megtudtam, hogy van az a sorozat a Trónok harca amiben játszik, miatta kezdtem nézni aztán totál beleszerettem Westeros-ba.
aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem most a Gyilkos elmék ilyen, abban 3 férfi is tetszik, Hotch, Ried és Gideon (a valódi nevüket nem tudom, és utóbbi idősebb is (kb. 60-as), de nagyon okos). :o)
aug. 12. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem, ha amúgy nem érdekel. Ha tetszik egy szereplő, keresek róla a neten fotókat.
aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengetegszer. Zac Efron, Tom Holland, a film témája nem is érdekel de ők igen
aug. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tom Hollandről még nem hallottam, de tényleg nagyon aranyos. :o)
aug. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!