Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen és hogyan jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan jött össze az első szex fiúként fiúval?

Figyelt kérdés
Megbántad?
aug. 5. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#9: eleinte jó volt de leszögeztem hogy pár részbe nem megyek be, mert nem voltam felkészülve. Hát, megtette. Gumi nem volt, erőszakosan rakta be, csak magára gondolt és beteges kérdéseket tett fel, ami sok határt átlépett. Arról nem is beszélve hogy megbeszéltük hogy bármi is legyen, titokba marad, mert nem gondoltam volna hogy ez lesz a vége. Azóta nem is voltam más sráccal, mentálhigénéshez is járok.
aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen egy táskereső oldalon találtam partnert.
szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikos koromban egy osztálytársammal. Átjött hozzám. Alapvetően szépnek találtam, mondtam hogy áll a farkam. Csókolóztunk, levetkőztünk. Gondoltam beteszem neki és rendesen mozogtam is benne. A végén bele is élveztem. Mindkettőnknek fantasztikus élmény volt és minden nap csináltuk is.
szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!