Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudom, sok srác le is nyeli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, sok srác le is nyeli a partnere spermáját, de ti csak a partner nagyobb élvezetéért nyelitek le, vagy szeretitek az ízét és a spermanyelés élményét is?

Figyelt kérdés

aug. 3. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Csak a partnerem nagyobb élvezetéért nyelem le
Magáért a sperma ízéért és nyelés élményéért nyelem le
Nem nyelem le
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem, a sajátom is
aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
4. opció: Az ízét nem szeretem, de maga a gesztus nagyon beindít, begerjeszt, ha lenyelem. Nem (csak) a partner miatt, hanem engem izgat fel.
aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert felizgult állapotban ez élvezetes.

Önmagában nem szeretem a sperma ízét, pl.egy sperma ízű cukorka vagy ilyesmi tuti nem érdekelne. És maga a spermanyelésre sem gondolom nagy élményként, pl.bevásárlás vagy videójátékozás közben, de szex közben, felindulva ez marha jó.

aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első sajna rossz élmény volt nagyon. Egy állatot fogtam ki. Rengeteg spermája volt és rányomta a fejem és le kellett nyelnem hogy ne fulladjak meg.
aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En igazabol imadom a spermat, fokozza az izgatottsagomat, a masik pedig hogy szeretem ha a partnerem minnel nagyobbat elvez
aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az nagyon beindít, ahogy érzem hogy a farok megfeszül, és lüktetve telerakja a számat (leginkább azt szeretem, ha a farok felfelé görbülő, mert akkor szinte biztos a szájpadlásomra spriccel), imádom, ahogy ilyen közvetlenül tapasztalom meg magát az elélvezést, és így amit kapok, arra jutalomként tekintek. Egy-kétszer volt olyan, hogy nagyon rossz ízű volt, ezért inkább kiköptem utána, de volt olyan pertnerem is, akinek szinte mindig finom volt, így utána akár 2-3 órát is hagytam, hogy érezzem az utóízét.
aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a partner kedvéért, de főleg magáért az élményért. Számomra nagyon izgató mikor a számba élvez és lenyelem.
aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat! Úgy látom az eddigi szavazatokat, válaszokat, hogy a többség úgy van vele mint én. :)


Én is a másodikra szavaznék.

aug. 6. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Maga az íze nem különösebben jó. Az hogy örömet szerzek neki, az igen. A folyamat maga élvezetes, amikor eljut az extàzisig, az érzés, hogy egyre keményebb, egyszer csak megfeszül és lüktetve kiadja.Másrészt mivel adni is szeretek nem csak kapni, gondolom hasonlóan éli meg mint magam: jó érzés hogy magába fogadja, hogy magamra húzhatom a száját olyankor, és várja.
aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jo erzes kielegiteni szajjal egy ferfit aki csak azt varja hogy bele elvezhessen a szamba.
aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!