Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 33F vagyok és egy ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33F vagyok és egy ideje izgat, hogy kipróbáljak pár dolgot fiúval. Leginkább az orál passzív része izgat viszont nem tudom hol találjak erre normális partnert. Ti hol találtatok az első kalandra?

Figyelt kérdés

júl. 31. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én első kalandra, szintén hasonló felállásban, mint nálad, a goldengate fórumon találtam partnert. Na, azért ott is elég zsákbamacska a dolog.
júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

A héten ráérek, utazás sem gond. Írj!

(Nem kamus és nem eltűnős vagyok!)

júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
aterzem a problémát, ugyanez. de nekem olyan kell, aki eltunik, csak ki akarom probálni
júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vmi randioldalon
júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik szauna, Magnum vagy Szauna69, nem kell ezt túlbonyolítani.
júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
#3 látszik, hogy nem próbáltál még partnert találni rá. :D Semmi gond. Én már régóta, és neten mindenki akarja, meg csináljuk, aztán nem reagál, meg nem jelenik meg a találkozón. Így értendő az eltűnés.
aug. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38 éves passzív srác Győr...
aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én erről az oldalról találtam hozzá partnert. Igaz, nehéz normálisat találni de sikerült:)
aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!