Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Egy barátom felajánlotta, hogy orálisan kielégít. Hagytam neki, élveztem is és így nem tudom, hogy meleg vagyon-e. Igazából nem zavar, csak érdekel, jó lenne tudni.


Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy nagyon régóta nem voltam nővel. (Férfival pedig korábban egyáltalán nem)


júl. 25. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt barátnőd és a nők is izgatnak, akkor biszex vagy. Az homo, aki nem szetetne nővel ágyba bújni, csak férfiakkal.
júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy fiú kinyalta a köldökömet. Mivel ez a fétisem, nagyon jó érzés volt, de semmi mást nem tudnék elkèpzelni fiúval...szóval nem vagyok meleg, még csak bi sem.
júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Mint a villanyrezsó..
júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, de ha csak orál volt és alapjáraton nem tetszenek a pasik nem hinném, hogy meleg vagy. Elég csak becsukni a szemed és mást képzelni a helyére, főleg úgy ha még ügyes is az illető.

Ha viszont meg is dugnád akkor meleg vagy, azon belül is aktív.

Ha másban is benne lennél, akkor már uni.

júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel csajod is van biszex vagy.
júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!