Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális korkülönbség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintem plusz-mínusz 10 éve még úgy belefér kb.. Kort írjatok és hogy nektek mi az ideális kor.

júl. 17. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális, nem ezen múlik.
júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem korfüggő, ismerek boldog több éves kapcsolatban élő 28 és 55 éves párt. És ismerek több azonos korú, boldogtalan egymást össze vissza csalót is, akik megszokásból vannak egymás mellett.

Nekem is mindig jóval fiatalabb párom volt.

júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 15 év az még belefér.
júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik, mindenkinek más. De az ideálisra vagy kíváncsi, vagy a maximálisra? Mert a maximális az, ami még éppen belefér valakinek. Az ideális meg az, amit a legjobban kedvel, preferál. Lehet, hogy valakinek a maximális az 15 év ami még belefér, de az ideális korkülönbség csak 2-3 év a számára, amit leginkább kedvel.

Nekem az ideális korkülönbség az ± 2-4 év. A maximális meg... Pffffff. Passz. Nem tudom. Szimpátiától függ. De nem volt rá még példa. Sohasem jöttem össze olyannal, aki sokkal fiatalabb vagy sokkal idősebb lett volna tőlem. De nem azért, mert elutasítottam volna őket, hanem egyszerűen csak így alakult. Nem akadtunk egymás útjába. Mindig velem nagyjából egyidős srácokkal sodort össze az élet.

A párom is egyidős velem, 1 hónap különbség van köztünk.

júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-15 szerintem
aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 35
aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!