Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan, aki idősebb korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki idősebb korában (40+, 50+) vesztette el a szüzességét? Hogy történt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Csak pusztán kíváncsiságból kérdezem. (Az ítélkező, pl.: “20 felett ciki szűznek lenni” és társai kommentek kérem kíméljenek.)

júl. 11. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen abszolút nem ciki a szüzesség ....én 32 voltam.szerintem jobb egy olyan érettebb személyiségű pasit bevezetni aki tudja mit akar .
júl. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

40elmultam mikor először meg lettem dugva, csodálatos jó volt nagy orgazmussal.

Előtte mindíg aktív voltam, és az élménytől függetlenül az óta is.

Története, ismerkedtem egy fiatal sráccal aki csak alkalmit akart nagyon tetszett a srác számomra 10/10 volt mondtam jöjjön nyugodtan el ha akar dugni egyet.

Egyszer csak telefonál hogy ő úton van felém mondja hogy hogy kíván és ki nyal, megdug

Lesett az állam mit akarsz te,

Kopasz szakállas aktívat megdugni?

Nagyon határozott kedves céltudatos volt élőben, így megengedem neki - szuper volt.

Nem tünt el, de megnősült.

júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41 évesen voltam elsőnek sráccal. A BM üdülőben dolgozott a Balatonon és az étkezések alkalmával többször is beszélgetett velem. A stílusán és a hangján is éreztem, hogy valószínűleg meleg a srác amit szóban meg is erősített. Felajánlotta, hogy este ha átmegyek a szobájába akkor kielégít a szájával. Legalább 2 napig gondolkodtam rajta mire igent mertem mondani. Nekem ő volt az első de azóta sem volt más.
júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!