Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet olcsón szexjátékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olcsón szexjátékot rendelni?

Figyelt kérdés
egy prosztata vibrátorra és egy tapadókorongos dildóra gondoltam

júl. 11. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nezd meg Temun. En legutobb onnan rendeltem, joval olcsobb.
júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyenek fent
júl. 14. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Arukereso
júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én múltkor Temuról rendeltem, de azóta eltűntek a korhatáros dolgok róla. Az ügyfélszolgálat kisebb birkózás után arra jutott, hogy az én régiómban nem támogatottak az ilyen dolgok. Csak azt nem értem, miért, ha múltkor még volt... Wishről 2x annyiért rendeltem meg végül, amit szerettem volna, de engem is érdekelne valami más olcsó beszerzési hely a Temu helyett.
júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-es: igazad van, en kommenteltem a TEMU-t, kb 2 honapja rendeltem onnan, akkor meg volt minden, de most tenyleg eltuntek ezek a cuccok... :(
júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blumig válasza:

Allegro lengyel oldal.

Minden is van!

aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a -szintén kínai- Aliexpressről rendeltem. Szállítással együtt is olcsóbb. (És itt is teljesen diszkrét a csomagolás.) De csak, ha elmúltál 18 éves! :D
aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!