KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HomoszexualitĂĄs » Lehet tulvallaltam magam a...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Lehet tulvallaltam magam a HungR Brutus dildoval?

Figyelt kérdés
Most vettem meg egy szexshopban, de eleg hard igy utolag, alig fert be a sporttaskamba... 😅

jĂșl. 10. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Na, bement? ;)
jĂșl. 10. 22:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
HĂĄt megnĂ©zmĂ©m azt, hogy ezt hogy tömöd magadba. SzĂŒrreĂĄlisan nagy
jĂșl. 11. 05:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/21 anonim ***** vĂĄlasza:
0%

#10: van kĂŒlönbsĂ©g nagy meg ahogy elƑttem is Ă­rtĂĄk, irreĂĄlisan nagy között. HiĂĄba Ă­rnĂĄm le, hogy azĂ©rt az ember sgge nem arra lett kitalalava, hogy mindent feldugjanak oda, biztos kioktatna valaki, hogy oooo mĂĄrpedig de. Mindegy is, azĂ©rt ez akkor is a veszĂ©lyes tud lenni kategĂłria, aztĂĄn meg a sĂŒrgƑssĂ©gin magyarazkodni lehet majd, hogy hogyan hajtott be a valagaba az embernek a jĂł öreg 4-6 villi đŸ€”đŸ˜‚


#9-es voltam

jĂșl. 11. 06:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/21 anonim ***** vĂĄlasza:
66%
Ha ez irreĂĄlis akkor mĂ©g nem sok mindent lĂĄttĂĄl 13-mas, vannak akĂĄr 30cm ĂĄtmĂ©rƑjƱ plugok is pĂ©ldĂĄul xD
jĂșl. 11. 07:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Bemelegítésnek jó lesz. 26N
jĂșl. 11. 07:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/21 anonim ***** vĂĄlasza:
35%
#14: igazad van, nem sok ilyet lĂĄttam, Ă©s nem is tervezem, hosszĂș tĂĄvon Ă©n jĂĄrok jobban, nem az, aki bĂĄlna mĂ©retƱ dolgokat tol fel magĂĄba 😎 hiĂĄba pontoztĂĄk le fenntebb a kommentem, akkor is Ă­gy van, elƑbb- utĂłbb eĂŒ. baja lesz annak, aki ilyeneket tol fel, de felnƑtt emberkĂ©nt tudnia kell mĂ©rlegelni ezeket, csak kĂ©sƑbb meg ne nyafogjon az ilyen, hogy a 20+ centis brĂ©kĂł is lötyög benne hĂĄtul...đŸ«ŽđŸŒ
jĂșl. 11. 09:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/21 anonim ***** vĂĄlasza:
85%
16, a segglyuk az egy izom, ha egy izmot megedzel attĂłl nem fog tönkremenni vagy kinyĂșlni. Dugtam mĂĄr olyat akit Ă©vek Ăłta öklöztek, jobban rĂĄm tudott szorĂ­tani mint akiben csak farok jĂĄrt xD
jĂșl. 11. 11:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
#17: nem csak a "segglyuk" mehet tönkre, sokan mindig idĂĄig jutnak, hogy az egy izom, Ă­gy csak "eddzve" lesz, közben meg beköszönhet az aranyĂ©r, fertƑzĂ©s, egyĂ©b vĂ©gbĂ©l bajok... đŸ€·đŸ»â€â™‚ïž
jĂșl. 11. 12:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/21 anonim ***** vĂĄlasza:
53%

Az elsƑ srácomnak 35 cm farka volt.Engem nem dugott meg,de el vitt egy

pasihoz,låttam hogy tövig nyomja.A pasi vérzett.de hagyta.Azért låttam

mert 69-ben voltam alul.A farka meg a szĂĄmba.Isteni hĂĄrmas volt.Nem tudom mi

a célod ez 45 cm.Tövig? Azt meg nézném

jĂșl. 11. 12:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

"Az elsƑ srácomnak 35 cm farka volt."


És nyerített... :)

jĂșl. 11. 15:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!