Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak, akik fiatalt keresnek, de nincs helyük (azaz nősek) ezt mégis hogyan gondolják?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy rengeteg idős pasi keres fiatalt, ugyanakkor még a fiatalság mellett azt is elvárják, hogy legyen egy 18+ vagy 20+ srácnak saját lakása.

Minden oké a meleg társkeresők világában? Ha neki 30 felett nincs helye, akkor honnan veszi, hogy majd fiatalnak lesz?

Vagy az ilyenek úgymond ingyen prostit keresnek? Mert persze egy prosti ki tud venni lakást, hiszen a szexért pénzt kap.

Szóval ezek nem nagy elvárások egy picit annak fényében, hogy lényegében a fiatalabb semmit nem kap cserébe? Kapcsolat nem lehet, mert van már feleség/barátnő. Legyél sportos, fiatal, de vonzódj az apu testhez és még vegyél saját lakást vagy fizess albérletet is.

A melegek miért akkora bohócok, hogy belemennek ezekbe? Mert ha nem mennének bele ugye, akkor nem csinálnák az idősebb pasik se ezt.


Nem akarok senkit megbántani, de úgy vettem észre, hogy sokaknak olyan magas elvárásaik vannak és közben nem nyújtanak semmit cserébe. A legtöbb még tisztelet sem ad, hogy legalább normálisan kommunikál a másikkal. Mi történik?



júl. 10. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

A legjobb ,ahogyan a 10-es írja !

Saját lakásra nem szabad senkit vinni, csak a párunkat / már ha van !

júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Keresnek olyat akinek fizetnek,

Én vállalok férfiakat, de helyen nincs, de mégis valahogy mindig lesz hely,

Vagy kocsi

Vagy egy bérelt szoba

Legtöbbször

júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Minden oké a meleg társkeresők világában?"


Nem, semmi nem oké...

júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%
Hát apukáim - kívülről nézve - szerintem aki az efféle dolog másik végén van, az se ossza az észt emberi miféleségről.
júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Minden oké a meleg társkeresők világában?"

Hát persze! Ez évről évre csak "jobb" lesz 😂

júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!