Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak, akik fiatalt keresnek, de nincs helyük (azaz nősek) ezt mégis hogyan gondolják?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy rengeteg idős pasi keres fiatalt, ugyanakkor még a fiatalság mellett azt is elvárják, hogy legyen egy 18+ vagy 20+ srácnak saját lakása.

Minden oké a meleg társkeresők világában? Ha neki 30 felett nincs helye, akkor honnan veszi, hogy majd fiatalnak lesz?

Vagy az ilyenek úgymond ingyen prostit keresnek? Mert persze egy prosti ki tud venni lakást, hiszen a szexért pénzt kap.

Szóval ezek nem nagy elvárások egy picit annak fényében, hogy lényegében a fiatalabb semmit nem kap cserébe? Kapcsolat nem lehet, mert van már feleség/barátnő. Legyél sportos, fiatal, de vonzódj az apu testhez és még vegyél saját lakást vagy fizess albérletet is.

A melegek miért akkora bohócok, hogy belemennek ezekbe? Mert ha nem mennének bele ugye, akkor nem csinálnák az idősebb pasik se ezt.


Nem akarok senkit megbántani, de úgy vettem észre, hogy sokaknak olyan magas elvárásaik vannak és közben nem nyújtanak semmit cserébe. A legtöbb még tisztelet sem ad, hogy legalább normálisan kommunikál a másikkal. Mi történik?



júl. 10. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

56 éves nős pasi vagyok. Csak orálra keresek fiatal srácokat. Megoldom kocsiba vagy amikor otthon vagyok nap közben. Asszony 9 től 5 ig dolgozik.

Sose használtam ki egyik srácot se. Mindig is csak az történik ami neki is meg felel.

júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Az idős azért nem tud, vagy nem akar kivenni szobát,mert otthon elszámoltatja a pénzzel a nagyságos asszony.

Sok fiatal apakomlexusos, és belemegy az idétlen helyeken való instant szexbe.


A normális kommunikáció, egymás tisztelete,emberként kezelése pedig alapnak kéne, hogy legyen mindentől függetlenül.

Középkorúként mindig megadom másnak a tiszteletet, ha 18 éves, ha 60 éves.Bizony, nem mindig érdemes sajnos,mert viszonzás nem mindig van. Mondjuk én nem szexre szeretnék ismerkedni, sem kocsiban, sem bozótban összebújni. Pedig nem vagyok nős sem.

júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
2-es teljesen jól leírta.respect neki!!!!
júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Amíg a keresletre van kínálat (és van), addig nem számít mennyire abszurd.
júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Hol a kínálat? Itt a kereslet
júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Én speciel évek óta bérelek egy garzon lakást ahol a pasimmal randizunk
júl. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én bérelek órákra.
júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

A legtöbben csak pofánröhögik az ilyen embereket, jogosan xd

Szólni kell a nőjüknek aztán leállnak, ha már büszkén félrekúrnak

júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Igaza van a 8-asnak. Az idősek szépen kísérjék csak a nejüket a piacra,két szatyorral , ne pedig fiatal srácok után koslassanak.

Sok fiatalt az idősek,erőszakosak rontanak el lelkileg.

júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem addig nincs bajom ezzel a "hogy gondolja" dologgal, amíg tudomàsul veszi a nemet. Lehet valamelyik fiatalnak van. Sok huszonéves bérel lakàst. Én 23 évesen örököltem (tudom k rva anyàm, stb) szóval lett volna. Mégis azt mondtam hogy nem, mert nem akartam hogy egy alkalmi szexpartner késöbb random visszajàrogasson ahol lakok. Az hogy próbàlkozik szerintem nem gond ha megérti a nemet. Vagy összejön vagy nem. Kérdezni sose baj.


Nekem a legnagyobb problémàm hogy ha azt mondod neki hogy nincs helyed akkor olyan igénytelen "megoldàsokat" javasolnak hogy el se hiszem. Ha meg mondom hogy ne haragudj de nekem az nem jó, akkor meg én vagyok a szemét. Ilyen "megoldàsi javaslatokat" kaptam màr:

- Parkban

- Nyilvànos WC-ben

- Erdőben

- Autóban

- Bevàsàrlóközpont pelenkàzójàban (WTF)

júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!