Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megesett-e veletek hasonló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett-e veletek hasonló? Izgalom a vonaton

Figyelt kérdés

Vonaton egy fülkében kb. hatan ültünk.

Én egyik oldalon a szélén, velem szemben középen egy másik fiú, aki nagyon tetszett. Sportos volt, vékony sportrövidnadrágban. Én kb. akkor 35, ő talán 20-28.

Kellemetlen az ilyen szituáció, mert tennék is valamit, de visszatart, hogy többen vannak ott, és különben is ő szinte tuti, hogy nem lenne semmire se vevő.

Ezért kitaláltam, hogy azzal provokálom, hogy nem nézek a szemébe, viszont folyamatosan a nadrágját bámulom, pont oda, középre. Diszkréten, de kitartóan, szóval más nem vette volna észre, maximum ő.

Így is lett, szemem sarkából láttam a tekintetén, hogy észrevette.

De tartottam a projektet, tudtam, hogy nem szabad a szemébe nézni, mert elvesztem a játékot.

Ő viszont egyszercsak meglepő dolgot tett: elkezdte enyhén mozgatni fel-le a nemi szervét, csak úgy magától, szóval kézrásegítés nélkül, ami ugye, csak akkor lehetséges, ha valamennyire van tartása...

Egy kicsit megmozgatta.

Itt elszakadt az emlékezetem, nem tudom, mi történt, lényeg, hogy semmi.

Leszállt, én meg utaztam tovább.

Én nem voltam semmi további lépésre sem bátor. De ki tudja, lett-e volna értelme.


Szóval hasonló szituáció valamelyik szereplő részéről - ami kicsit szexuális izgatás, de amúgy nem durva, és nem történt később semmi, amit esetleg már bántok.

És izgatja-e fantáziátokat, hogy ilyesmit átéljetek?


júl. 9. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Pont ilyen megesett, én voltam a bámuló.
Pont ilyen megesett, én voltam a rövidnadrágos.
Hasonló esett meg.
Nem történt ilyen, de vágynék rá.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Társamnak csinálta ugyan ezt egy feleségével érkezett pasi a szaunában, Hajdúszoboszlón.

Én észre se vettem, egyszer csak felpattant a párom ér lekevert neki egy pofont.

Pasi tudatában volt hogy miért kapta nem replikázott csak a felesége is nézett mint én.

júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt már, de úgy voltam vele, ha akar valamit tőlem, akkor jelezze egyértelműbben. Lényegében azt csinálta, hogy rám nézett, majd nadrágon keresztül, kezével igazgatta a farkát. A ezt 2-3x csinálta.
júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na ez már sokkal egyértelműbb, nyilván akkor nem volt más a közelben.

Én az ennél finomabb utalásokra vágyom inkább.

Magához nyúlás nálam is volt buszon, de az ilyen direkt dolgok már nem izgatnak-.

júl. 9. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyértelmű az lett volna, ha egyértelműen jelzi, honnan tudjam, hogy nem csak lapostetvek miatt vakarja gyakran a tökét.

júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja ezt nem mondtad
júl. 9. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetett volna valami folytatás, mondjuk minimum egy névcsere kellett volna, hogy tudjatok beszélgetni.
júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó

Akkor ezt írd le, hogy csináltad volna. Szívesen venném részletesen!

Az alapszituáció: hat ember ül a fülkében.

júl. 10. 09:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!