Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy viszonyulnátok ehez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok ehez a sráchoz?

Figyelt kérdés

Röviden: pár éve egy biszex sráccal összejártunk szexelni, én többet érzetem iránta, szerettem is volna ha komolyabbra fordulna. Ő akkor ezt nem akarta, én nagszakitottam vele minden kapcsolatot, megbeszélve mindent, harag nélkül.


Most meg keres, hogy mennyire hiányzok neki, megváltozott és vissza szeretne kapni.


Őszintén én már nem hiszek neki, és nem is akarok tőle semmit. És már zavar ez a nyomulása, amit elmondtam neki is


Az egész úgy jön le, mintha nekem kéne rosszul érezzem magam, amiért nem megyek bele... 😂 Most komolyan érezzem magam rosszul?

mit tennétek? Hinnétek neki?



júl. 4. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ ma a célod.

Ha egyébként független vagy és csak szexelnél egyet miért ne.


Ha kapcsolatot keresel, és ő vállalja hogy a fiúkat is szereti igen, ha titkos légyotott keres nem.

júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Az egyes válasz teljesen korrekten leírta.
júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos adnék neki egy esélyt.

De egy ilyen hisztis, sértődékeny emberrel jobb ha nem kezd.

júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék
júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!