Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Maszti után minden esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszti után minden esetben elmentek fürdeni?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?
tegnapelőtt 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha este csinálom, akkor nem mindig. De általában utána el szoktam menni. Zavar, hogy büdös leszek tőle, ragad mindenhova stb.. Ha belemegy valamibe, akkor azt még a hypo sem szedi ki..
tegnapelőtt 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem minden esetben, ha nem is tusolok, de a szerszámot megmosom. Mivel zsepibe megy a cucc általában, elég annyi.
tegnapelőtt 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, hogy a végén a g€civel kell szarakodni, elég körülményes eltüntetni. Más lenne, ha egyedül laknék itthon, akkor nem zavarna. Épp ezért le kellene szoknom róla.
tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
3# És nem is kell feltétlen kiverni hozzá, tinikorban ott van a spontán magömlés és máris ragad minden a dzsuvától. Ami persze utána alig jön le. Nem túl praktikusan oldotta meg ezt a természet, na mindegy... F
tegnapelőtt 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig.
tegnapelőtt 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem
tegnapelőtt 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Törlőkendő
tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerszámot mindig megmosom a síkosító miatt meg az anyag miatt.
tegnapelőtt 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Esténként sokszor csak arra van erőm hogy nedves törlőkendővel áttöröljem a puncim
tegnap 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Egy hosszú csík wc papírt kiterítesz a hasadon, elvégzed a dolgod, aztán lehúzod a vécén. Én ezt csinálom, mert nehéz kimosni a szőrből. Jártam már úgy, hogy maradt egy folt a mellem alatt a szőrben, amit nem láttam. Pont orvosi alkalmassági vizsgálatra mentem utána. Csak otthon vettem észre mi a helyzet. De így már értettem miért nézett "úgy" rám a fiatal asszisztens csajszi. Baromi kínos.
tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!