Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lábfétish a meleg között is van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétish a meleg között is van?

Figyelt kérdés
Hetero pasik majd megőrülnek érte és komoly pénzeket is hajlandók fizetni a csajoknak. Ha egy meleg srácnak van lábfétise, gondolom könnyű rá másik pasit találni.

júl. 1. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Látom maga a szó helyesírása is szült némi zűrzavart, a szó maga, hogy fétis, több nyelven is szerepel oldalakon.

Magyarul, helyesen fétis. Angolul fetish, németül Fetisch. Aztán ezek keverednek néha, úg látom.


Én bi vagyok, de több homo beütéssel és erősen lábfétises vagyok. Szeretem, ha kényeztetik a lábamat, erre van is példa és szívesen kényeztetek én is fiatal lábacskákat. Fiúét is.

júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: okoskodik és félre írja, "úg látom." :p
júl. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

A 12-es meg f*szkodik, de sebaj!


Nem vagyok lábfétises, de ha lenne egy olyan pasim, akinek ez lenne a legfőbb vágya, ám legyen, belevágnék a dologba.

júl. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, a kimarad y miatt elnézést, valószínűleg nem nyomtam le eléggé a gombot.

Az ilyen beszólások erősítik meg bennem azt, hogy "mindenkiből az jön ki, ami benne van". A bejegyzésemre azt írni, hogy "okoskodik" eléggé ilyen "magyar vagyok, kötelezően besavankásodott és frusztrált vagyok" hangulat, ami a 12-esből kiáramlik. Nyilván szar volt a gyerekkora, sikertelen a mostani életben, hat rá a magyarbúvalbaszottság és egyetlen öröme belekapaszkodni egy kimaradt ipszilonba.

Hát isten éltessen komám!

Amúgy pedig nem okoskodásnak szántam, inkább tájékoztatásnak, ami tudtommal az oldalon nem tilos és etikailag sem kérdőjelezhető meg.

júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!