Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lábfétish a meleg között is van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétish a meleg között is van?

Figyelt kérdés
Hetero pasik majd megőrülnek érte és komoly pénzeket is hajlandók fizetni a csajoknak. Ha egy meleg srácnak van lábfétise, gondolom könnyű rá másik pasit találni.

tegnapelőtt 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindig rohadtul érdekelt, hogy hogy kerül a h ennek a szónak a végére ha ékezettel írod?
tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocs, nem figyeltem, ez van. Tudod telefonról, autocorrect és Google keyboard angol magyar és német multi nyelvre állítva. Pl írás közben kitörlöd a szóközt de addigra már kijavította a fétist fetishre és nem veszed észre..
tegnapelőtt 13:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Na és most látom hogy a kérdésben is át írta az autocorrect a "melegek" szót meleg-re...
tegnapelőtt 14:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van. Nekem nincs ilyen fétisem, de randiztam egyszer valakivel akinek az egyik exének lábfétise volt és emiatt szakítottak, mert nem tudta igazán megélni az exe a fétisét mert csak egyoldalú lett volna a dolog.

Ha neten nézelődsz, nagyon sok olyan fotót fogsz találni ahol nem csak egy farok vagy egy segg van, hanem direkt a talpát is mutatja. Na az a része lábfétises melegeknek szól.

tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Azok között mi nincsen undorító mind
tegnapelőtt 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Szóval a lábfétis-t lábfétish-re javította? De amúgyis, ember, ellenőrizd már le amit írsz mielőtt elküldöd! Ne legyünk már ennyire igénytelenek!
tegnapelőtt 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Legközelebb felbérellek hogy ellenőrizd mielőtt kimegy egy kérdésem. Vesszőket is😉
tegnapelőtt 15:44
 8/14 anonim ***** válasza:
köszi a privátot pawdavidson gyenge vagy eredj és süttesd még magad
tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Van, de nehéz hozzá partnert találni, mert mindenki csak “kapni” akar, kevés az, aki “adná” a lábát.
tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Én oda adnám a lábam annak aki ért hozzá, hogy csinálja vagyis ez a fetishe. :)
tegnapelőtt 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!