Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi idő nálatok a tágítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő nálatok a tágítás?

Figyelt kérdés

Mennyi idő mire már teljesen, tövig bemegy a farok?


Passzívok és aktívok is leírhatják a tapasztalataikat!


jún. 24. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem igénylem, anélkül is megy.

Csak nagy mérettel voltam idáig (20cm+), ha lassan rakják be akkor rögtön bírom tövig.

22/f uni

jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos mérettel és az elején óvatosan kezdve 20-30 mp. Hamar el tudom engedni magam fejben.
jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Olyan maximum 5p egy 18 20cm farokkal is, hogy lazán tövig bírjam fájdalom nélkül.


20f Vecsés

Biztos lesz aki írna annak írom hogy csak autós kaland és max 20 eleje vékony lányos fiú jön be. Lehet aktív passzív mindegy.

jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Sokszor vagyok tág 20f
jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

könnyen bemegy ha nem hirtelen és óvatosan akkor elég hamar besíkosodik (16-20cm körüli tippre), be vagyok járatva hardcoreba megy, csak passzív vagyok párom méretét írtam 🤭

privát nem kell köszi

jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 5 perc ujjazás, utána ha az illető lassan teszi be, bemegy tövig, és kb 5 lassabb nyomás után akár teli erőből is dughat.

És minimálisan sem fáj, imádom az érzést minden alkalommal.😊

jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok mint a 6#

Nagyon minimális tágítás után egyből bírom gond nélkül a 20cm akár és lehet nyomatni ✨

21F Gyál

(Nem lányos fiú vagyok! )

jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kell előtte ujjazni (nem is igazán szeretem), meg különféle eszközökkel sem kell tágítani. Csak odailleszti a farkát a lyukhoz, enyhén nekem feszíti, de nem tolja be kapásból, erőből(!) csak egy kis nyomást gyakorol a bejáratra, én meg szépen lassan óvatosan rácsúszok, rátolatok, milliméterről milliméterre haladva. 15-20, néha ritkábban 30 mp, ahogy írtam is fent, mire teljesen tövig be tudja tolni. Utána az első 3-4-5 lökés az szép lassú, finom, óvatos, majd jelzem neki, hogy innentől szabad a pálya, oké, mehet, csinálja ahogy szeretné, a fantáziájára bízom. Az egész tágulás nem tart tovább fél percnél, ujjazás nélkül. Ha akarja, tolhat keményen, bikából, csattogósan, ha akarja lehet vad és szenvedélyes vagy éppen romantikusan finoman gyengéd, óvatosan szeretkezős, amihez épp hangulata/hangulatunk van.

(#2)

jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem általában 5 perc.
tegnapelőtt 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!